„KREATOR Garden Trendów” dla Green Garden

Arkadiusz Temberski, właściciel firmy Green Garden odebrał z rąk Renaty Aleksandrzak, dyrektor ds. sprzedaży reklam miesięcznika „Biznes Ogrodniczy”, prestiżowe wyróżnienie „KREATORA Garden Trendów”, przyznawane przez magazyn „Garden&Trends” za Podłoże do pelargonii 4 w 1

Firma Green Garden, producent innowacyjnych podłoży z mikroorganizmami, wprowadziła w tym sezonie do oferty Podłoże do pelargonii 4 w 1. Bezpośrednim efektem  stosowania wyróżnionego produktu jest lepsze ukorzenianie,  szybszy wzrost, bogatsze kwitnienie roślin. Wysoka jakość oraz „aktywne” działanie tego podłoża zostały potwierdzone w badaniach.

„KREATOR Garden Trendów” to jedyne na rynku wyróżnienie dla firm i produktów kształtujących ogrodnicze trendy, które trafiło do producentów i dystrybutorów wpływających na rozwój branży ogrodniczej. Docenione zostały produkty i działania, które zmieniają rynek, kreują potrzeby konsumentów oraz są przykładem długofalowego myślenia o rozwoju zielonego biznesu. Zdobywcy prestiżowych „KREATORÓW Garden Trendów” wyróżniają się na rynku z wielu powodów. Łączy ich jedno – najwyższa jakość produktów i innowacyjność. Godło „KREATORA Garden Trendów”  jest znakiem jakości, wyróżniającym unikatowe produkty.

 

Kolejna edycja „KREATORÓW Garden Trendów” już za rok!

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: