Kreatory Garden Trendów 2016 już w lutym!

Już w lutym zostaną wyłonieni laureaci prestiżowego wyróżnienia „KREATORA Garden Trendów” 2016, przyznawanego przez redakcję magazynu „Garden&Trends”. Uroczyste wręczenie KREATORÓW odbędzie się pierwszego dnia na targach Gardenia w Poznaniu

„KREATOR Garden Trendów” jest znakiem jakości nadawanym wyjątkowym produktom, które kształtują ogrodnicze trendy i są gwarancją najwyższej jakości i oryginalnego designu. Otrzymują go producenci i dystrybutorzy wpływający na rozwój zielonego biznesu.
 „KREATOR Garden Trendów” to jedyne na rynku wyróżnienie dla firm i produktów zmieniających rynek i kreujących potrzeby konsumentów.
 
Laureaci tegorocznej edycji „KREATORÓW Garden Trendów” zostaną zaprezentowani w najnowszym, lutowym wydaniu magazynu „Garden&Trends”, który w zwiększonym nakładzie będzie dystrybuowany na targach Gardenia w Poznaniu. W czasie tego wydarzenia nastąpi także uroczyste wręczenie „KREATORÓW Garden Trendów”.
Produkty wyróżnione tym prestiżowym znakiem będą intensywnie promowane w kolejnych numerach „Garden & Trends”, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. 
 
Zgłoszenia do „KREATORÓW Garden Trendów” 2016 można wysyłać do piątku 29 stycznia na adres: natalia.dur@biznes-ogrodniczy.pl

Lista przyznanych Kreatorów Garden Trendów 2016
Galaprodukt
Fosfan
Gospodarstwo Panek
Hortico
A&M Polskie Korzenie
Lasland
Clematisy M.K.J. Wędrowscy
Formplastic
Florendi
Profix
Bros
Eko land
Belldeco

REKLAMA
Kronen reklama