Kreatory Garden Trendów 2016 przyznane!

Podczas targów Gardenia odbędzie się uroczyste wręczenie „KREATORÓW Garden Trendów” 2016, przyznawanych przez redakcję magazynu „Garden&Trends”

„KREATOR Garden Trendów” jest znakiem jakości nadawanym wyjątkowym produktom, które kształtują ogrodnicze trendy i są gwarancją najwyższej jakości i oryginalnego designu. Otrzymują go producenci i dystrybutorzy wpływający na rozwój zielonego biznesu.
 „KREATOR Garden Trendów” to jedyne na rynku wyróżnienie dla firm i produktów zmieniających rynek i kreujących potrzeby konsumentów.
 
Laureaci tegorocznej edycji „KREATORÓW Garden Trendów” zostaną zaprezentowani w najnowszym, lutowym wydaniu magazynu „Garden&Trends”, który w zwiększonym nakładzie będzie dystrybuowany na targach Gardenia w Poznaniu. W czasie tego wydarzenia nastąpi także uroczyste wręczenie „KREATORÓW Garden Trendów” – 25 lutego o godz. 13.30.

 

W tym wyłoniono rekordową liczbę aż 23 kreatywnych i nowoczesnych produktów.

Produkty wyróżnione tym prestiżowym znakiem będą intensywnie promowane w kolejnych numerach „Garden & Trends”, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. 
 

 

REKLAMA
Kronen reklama