Lamela wyznacza trendy

Osłonka Luna firmy Lamela wyróżniona została KREATOREM DecoTrendów 2015. Nagrodę odebrał Andrzej Lisiewski, Dyrektor Handlowy w firmie Lamela

Nagrodę w imieniu magazynu „Biznes Ogrodniczy” wręczyła Renata Aleksandrzak, dyrektor ds. sprzedaży w redakcji miesięcznika. Wyróżniona osłonka to nowość w ofercie firmy Lamela. Jej design doskonale wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy. Daje wiele możliwości aranżacji wnętrz – dedykowana jest nie tylko storczykom, świetnie wyglądają w niej zioła i inne rośliny, a także kompozycje kwiatowe. Osłonka dostępna jest w 3 kolorach pełnych i 3 transparentnych.

KREATORY DecoTrendów to prestiżowe wyróżnienia już po raz trzeci przyznane przez redakcję magazynu „Decobiznes”. Wśród tegorocznych laureatów, obok Lameli, znalazło się sześć firm. Firmę Szklany Dom wyróżniono za unikatowe wyroby ze szkła – łamaną karafkę i kieliszki oraz oryginalny kręcony wazon, z oferty Belldeco doceniono korytko proste Wenecja, a firmę Ewax nagrodzono za wazony ze szkliwionej ceramiki. Tegoroczne KREATORY DecoTrendów trafiły także do firmy TerraForm – za donicę Schio Ciotola z kolekcji Urbano, Galerii Kawa i Herbata – za kolekcję akcesoriów kuchennych marki Ashdene oraz firmy DekorPAP – za oryginalne, drewniane latarnie.

 

Wszyscy laureaci zostali zaprezentowani w najnowszym, czerwcowym wydaniu magazynu „Decobiznes”, który będzie promowany na jesiennej edycji targów Vitrel w Zakopanem w dniach 23-25 września 2015 r.   

KREATORY DecoTrendów są potwierdzeniem wysokiej jakości produktów, otrzymują je producenci, którzy przyczyniają się do rozwoju całej kategorii. 

 

 

REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze