Linia traw Mecenas wyróżniona

Firma Rolimpex Nasiona została wyróżniona przez „Magazyn Garden&Trends” prestiżowym „KREATOREM Garden Trendów” za linię nasion traw Mecenas. Jarosław Wójtowicz, dyrektor handlowy w firmie Rolimpex Nasiona odebrał dyplom z rąk Renaty Aleksandrzak, dyrektor ds. sprzedaży reklam miesięcznika „Biznes Ogrodniczy” 

Nagrodzona linia ekskluzywnych traw Mecenas firmy Rolimpex Nasiona to mieszanka oparta na komponentach najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu najnowszej technologii jej czystość sięga 99,9%. Nasiona traw każdej z mieszanek są zaprawiane substancją zwalczającą mech na trawniku oraz wzbogacone o nawóz.

„KREATOR Garden Trendów”  to jedyne na rynku wyróżnienie dla firm i produktów kształtujących ogrodnicze trendy. „KREATORY Garden Trendów” trafiły do producentów i dystrybutorów, którzy wpływają na rozwój branży ogrodniczej. Docenione zostały produkty i działania, które zmieniają rynek, kreują potrzeby konsumentów oraz są przykładem długofalowego myślenia o rozwoju zielonego biznesu. Zdobywcy prestiżowych „KREATORÓW Garden Trendów” wyróżniają się na rynku z wielu powodów. Łączy ich jedno – najwyższa jakość produktów i zaangażowanie w niepowtarzalne inicjatywy. Logo „KREATORA Garden Trendów” stanie się znakiem jakości, wyróżniającym nowoczesne, prężnie działające firmy oraz unikatowe produkty.
 

Kolejna edycja „KREATORÓW Garden Trendów” już za rok!

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: