Mamy zwycięzcę!

Drużyna hurtowni Rol-Pest Ostaszewo została zwycięzcą finału Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Kronen Cup, który odbył się 18 stycznia w Rewalu

W hali sportowej w Rewalu spotkały się trzy zespoły, które zwyciężyły w lokalnych rozgrywkach. Drużyna Torpedy Złotowskie reprezentująca firmę PHUP Rolnax Andrzej Juszczak, drużyna ZZOiR Wia-Lan oraz drużyna Rol-Pest walczyły o wyjazd na mecz Borussii Dortmund. Zespół hurtowni Rol-Pest zajął pierwsze miejsce w turnieju finałowym i tym samym wygrał dwudniowy wyjazd dla ośmiu osób (siedmiu zawodników i kierownika) oraz otrzymał bilety na mecz w strefie VIP Borussii Dortmund, który odbędzie się 15 lutego.

 

– Zorganizowanie zawodów Kronen Cup było doskonałym pomysłem. Nasza drużyna już od dziesięciu lat spotyka się na hali sportowej. Jesteśmy zespołem nie tylko w pracy, ale i poza nią, dlatego z chęcią wzięliśmy udział w turnieju. Bardzo cieszymy się z wygranej – podsumowuje Tadeusz Wadych, właściciel hurtowni Rol-Pest.


Zawody zorganizowała firma Lasland, właściciel marki Kronen. Obok Lasland sponsorem turnieju była szwajcarska firma Hauert. Nawozy linii Progress zasilają murawy wielu europejskich stadionów, w tym Borussii Dortmund, która jest oficjalnym partnerem tego produktu.

Patronem medialnym tego wydarzenia był „Biznes Ogrodniczy”.

Po finałowym meczu odbyła się uroczysta kolacja podsumowująca Kronen Cup 2013.

Szczegóły na: www.kronen.com.pl
 

REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze