Maszyny nowej generacji – VoltAge 80 V

Oferta marka Stiga systematycznie jest poszerzana o nowe, innowacyjne maszyny. W tym sezonie klienci powinni zwrócić uwagę na grupę 2 wyjątkowych akumulatorowych kosiarek VoltAge 80 V, które są przyjazne dla środowiska i gwarantują użytkownikom wydajność i komfort pracy

W tym sezonie marka Stiga włączyła do oferty nową grupę produktów VoltAge 80 V. To gama 2 modeli kosiarek akumulatorowych: COMBI 50 S AE do trawników o powierzchni ok. 800 m² oraz Multiclip 47 AE do trawników o powierzchni ok. 900 m².
 

Maszyny nowej serii generują moc porównywalną do maszyn spalinowych. Jednocześnie gwarantują klientom oszczędność czasu. Klienci mogą zapomnieć o uzupełnianiu paliwa, oleju czy czyszczeniu filtra. Maszyny VoltAge 80 V są gotowe do pracy.

 

– Cały czas wprowadzamy sprzęt, który zwiększa komfort pracy klientów w ogrodzie. Podczas projektowania i konstruowania produktów kładziemy ogromny nacisk na sprawność i wydajność maszyn, ale także na komfort użytkowników i ich wymagania – mówi Łukasz Grzankowski, Marketing Manager marka Stiga. Nowe urządzenia zostały wyposażone w akumulator, którego moc jest porównywalna do kosiarek spalinowych. Przyszłość to dbałość o środowisko, a maszyny 80 V już spełniają te oczekiwania. – Nieustannie wdrażamy innowacyjne technologie, dzięki czemu możemy oferować nowoczesny sprzęt przyjazny dla środowiska naturalnego – dodaje Łukasz Grzankowski.

 

Nowa gama produktów ma akumulator litowo-jonowy. Bardzo trwała bateria o mocy 80 V sprawia, że klienci zyskują doskonałą maszynę o optymalnej wydajności. Z nowymi urzadzeniami VoltAge 80 V klienci skoszą cały trawnik bez konieczności dodatkowego ładowania akumulatora. Kosiarki zostały wyposażone w technologię mulczowania, dzięki której trawnik jest nie tylko koszony, ale i nawożony.

Maszyny VoltAge 80 V zostały zaprojektowane z myślą o klientach szukających kosiarek łatwych w obsłudze, cichych i przyjaznych dla środowiska.

 

REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze