MIASTO OGRÓD z „Biznesem Ogrodniczym”

W dniach 25-27 kwietnia w Szczecinie odbędzie się 16. edycja Targów Roślin i Architektury Krajobrazu MIASTO OGRÓD – Zielony design. To najważniejsze w zachodniopomorskim spotkanie branży ogrodniczej, nad którym patronat medialny objął „Biznes Ogrodniczy”

Tradycyjnie już podczas targów zostanie poruszony temat roli wody i zieleni w zrównoważonym rozwoju miasta. Pierwszego dnia imprezy odbędzie się konferencja pt.: Rola światła i wody w aranżacji terenów zieleni. Wykłady prowadzone przez specjalistów z Polski i z zagranicy skierowane są nie tylko do architektów, urbanistów, architektów krajobrazu, w tym studentów, ale i do przedstawicieli samorządów, deweloperów czy zarządców i wykonawców zieleni. Szczecińskie targi, jako miejsce cyklicznych spotkań, mają sprzyjać współpracy i zintegrowanym działaniom specjalistów z zielonej branży.

 

– Zaproszenie do udziału w targach młodych architektów krajobrazu, dla których w części wystawienniczej powstanie specjalna strefa, sprawia, że MIASTO OGRÓD to miejsce, gdzie znajdą się nowe, nieszablonowe rozwiązania w dziedzinie aranżacji zewnętrznych. Do młodych jest również skierowany konkurs na projekt Ogrodu Pokazowego, który zostanie zrealizowany na terenie targów – mówi Alicja Kowalska z działu promocji Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

 

Więcej informacji: www.mts.pl.
 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: