Młodzi Architekci w Szczecinie

Prezentacja firm, konferencja branżowa, warsztaty, porady, pokazy oraz kiermasz ogrodniczy – to wszystko znajdzie się w programie Targów Roślin i Architektury Krajobrazu MIASTO OGRÓD – Zielony Design, które odbędą się już w najbliższy weekend. Patronem medialnym wydarzenia jest „Biznes Ogrodniczy”

Targi odbędą się w dniach 24-26 kwietnia w Szczecinie. Organizatorzy konsekwentnie stawiają na poszerzenie oferty wystawienniczej i uatrakcyjnienie programu targów. – Celem imprezy jest konsolidacja środowiska branżowego, popularyzowanie wiedzy z dziedziny ogrodnictwa i architektury krajobrazu oraz pobudzanie świadomości miłośników ogrodów w zakresie projektowania i dbania o tereny zielone – wyjaśnia Lidia Kuszyk, koordynator targów MIASTO OGRÓD.

Wśród wystawców będą m.in. producenci i dystrybutorzy sprzętu, narzędzi, wyposażenia i materiałów do ogrodów, środków do uprawy i pielęgnacji roślin oraz wykonawcy oraz projektanci zieleni.
Istotnym wydarzeniem targów MIASTO OGRÓD – Zielony design, jest piąta już edycja konferencji branżowej z cyklu „Woda i zieleń w mieście” . Targi są  otwarte na młodych projektantów, którzy dopiero wkraczają na rynek. Specjalna Strefę Młodego Architekta Krajobrazu umożliwia im promocję  firm i zdobycie kontaktów biznesowych. Na terenie targów powstanie także ogród pokazowy zaprojektowany przez studentów architektury krajobrazu. Zwiedzający będą mogli uczestniczyć w warsztatach i pokazach.

Wydarzenie  organizowane jest we współpracy z Miastem Szczecin. Więcej informacji na stronie www.mts.pl.

REKLAMA
Kronen reklama