Możliwości TEK

TEK printing house to polska drukarnia, w której wysoka jakość, terminowość i partnerskie relacje z klientem są wartościami, jakie pozwoliły firmie stać się wiodącym producentem opakowań i etykiet dla rynku ogrodniczego. Własna galeria zdjęć licząca ponad 70 tys. pozycji , zespół doskonałych specjalistów, możliwość druku w technologii offsetowej UV, druk hybrydowy, TEK designer – nowoczesne narzędzie do projektowania graficznego – to tylko część jej atutów

Tekst: Agnieszka Idziak

TEK to jeden z wiodących producentów najwyższej jakości opakowań i etykiet przeznaczonych na rynek ogrodniczy. Początki firmy sięgają 1992 roku. Dziś TEK jest jednym z wiodących producentów w Europie Środkowej, Wschodniej i Zachodniej z oddziałami zlokalizowanymi w Polsce, Niemczech, Rosji i na Ukrainie. W ofercie firmy znajdują się torebki na nasiona, pudełka kartonowe, kapersy, owijki na doniczki oraz cała gama etykiet z tworzyw sztucznych. TEK zajmuje się również produkcją wszelkich form poligrafii reklamowej: broszur, katalogów, ulotek i kalendarzy.

Z duchem czasu
Firma cały czas inwestuje w nowe technologie i proponuje klientom innowacyjne rozwiązania. – W naszej pracy wykorzystujemy sześciokolorową maszynę drukującą Heidelberg CD 74 z możliwością druku UV, a także pięciokolorową maszynę drukującą Heidelberg SM 74. Takie połączenie zapewnia możliwość spełniania najbardziej wyrafinowanych wymagań nowoczesnej poligrafii – mówi Paulina Kukułowicz, Sales Director TEK.
Tym, co wyróżnia opakowania produkowane przez firmę TEK, jest dążenie do perfekcji i stałe inwestycje w najbardziej zaawansowane technologie drukarskie, jak druk w technologii offsetowej UV czy druk hybrydowy.
Klienci mogą także wybrać opcję wysokopołyskowego lakieru na bazie wody – ECO, stanowiącego przyjazną dla środowiska alternatywę dla powszechnie stosowanych lakierów UV.

Przewaga
Dużą przewagę na polskim rynku firma zdobyła dzięki stale powiększanej własnej galerii, w której znajduje się ponad 70 tys. wysokiej jakości zdjęć cyfrowych. – Współpracujemy z firmą TEK już od ponad 8 lat. Dużym jej atutem jest obszerna baza zdjęciowa, z której można korzystać podczas realizacji projektów. Ponadto co roku odwiedza nas fotograf, który wykonuje potrzebne zdjęcia u nas w firmie. Łatwość współpracy i duża elastyczność zapewniają firmie przewagę – mówi Bartosz Kuświk, reprezentant firmy Leja.

TEK designer

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma TEK stworzyła specjalną aplikację do samodzielnego tworzenia opakowań na podstawie wcześniej opracowanych wzorów. TEK designer to nowoczesne narzędzie do projektowania graficznego opakowań. Aplikacja umożliwia wybranie i kadrowanie zdjęć z galerii TEK oraz wprowadzanie własnych tekstów. Klienci mogą także zapoznać się z propozycjami grafików, co w znacznym stopniu przyspieszy proces przygotowania ostatecznego projektu.

Zespół
Ważny w dobrym funkcjonowaniu firmy jest starannie dobrany zespół specjalistów. Jak wiadomo, każdy biznes to ludzie, którzy go tworzą, a klienci bardzo często wybierają konkretną firmę, ponieważ pozytywnie oceniają współpracę z jej reprezentantami. Dlatego TEK zapewnia staranną i kompleksową obsługę na każdym etapie produkcji. Własne studio DTP wyposażone w nowoczesny sprzęt obsługiwany przez znakomity zespół grafików daje możliwość pracy projektowej bezpośrednio z dedykowanym dla klienta grafikiem. Taka forma współpracy daje możliwość łatwiejszego i doskonalszego przelania pomysłów i idei na gotowy produkt oraz zrealizować wszystkie niekonwencjonalne projekty.

Nowe możliwości
Jednym z najnowszych produktów firmy TEK są owijki. – Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ciężkim próbom w punkcie sprzedaży poddawana jest doniczka z owijką, dlatego nasze owijki powleczone są od wewnętrznej strony warstwą polietylenu, a od zewnątrz lakierem UV. Alternatywą dla tego rozwiązania jest owijka wykonana z tworzywa sztucznego, która jest wodoodporna. Ich wzory możemy dostosować do kształtów doniczek – mówi Paulina Kukułowicz.
Do gamy oferowanych przez TEK produktów wprowadzona została także wyjątkowa torebka z okienkiem. Dzięki temu rozwiązaniu osoba zainteresowana zakupem produktu uzyskuje możliwość zajrzenia do wnętrza torebki.

Bezpośredni kontakt
Beata Skrętowska, dyrektor ds. handlu i marketingu w firmie PlantiCo

Z firmą TEK jesteśmy związani od ponad 20lat. Jednym z powodów, dla którego zdecydowaliśmy się na współpracę już w początkach funkcjonowania firmy był jej ogromny profesjonalizm. Decyzja była jak najbardziej słuszna, TEK okazał się solidnym partnerem biznesowym. Bezpośredni kontakt z grafikami, szybkość realizacji projektu, terminowość, bezproblemowe podejście do realizacji zamówienia to ogromne atuty. Bardzo ważny jest bezpośredni kontakt, jaki mamy z przedstawicielami TEK, ich indywidualne podejście do klienta.
 

REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze