NANTES / FRANCE – TARGI Salon du Végétal PARC EXPO 20 – 22 CZERWCA 2017

Właśnie wystartowały targi Salon du Végétal w PARC EXPO w Nantes we Francji!

Tegoroczna edycja tych targów odbywa się w zupełnie nowym, bardziej funkcjonalnym miejscu, które mieści się nad rzeką Erdre.

Prawie 500 wystawców i 15.000 odwiedzających. Głównym celem targów jest nawiązanie kontaktów biznesowych z wystawcami i profesjonalistami odwiedzających event. Z tego względu Salon du Végétal zaprezentuje w tym roku szerszą gamę produktów i wiekszą ilość wystawców w każdym z bloków: Produkcja, Dystrybucja, Zielona przestrzeń/Krajobraz i Florystyka.

Aby w pełni wykorzystać potencjał Salon du Végétal organizator radzi:”Miej otwarty umysł, możliwości biznesowe są wszędzie”.

blank

Zwróć uwagę na jutro

Zmiany w społeczeństwie i nawyki kupowania klientów, zachęcają, a nawet zmuszają nas do działania i myślenia inaczej. Poprzez konferencje i debaty dowiesz się jakie wyzwania na Ciebie i naszą branżę czekają i jak wyjść im naprzeciw. Mówcy pokażą jak i wskażą rozwiązania w przystępny dla odbiorcy sposób.

Targi trwają od dzisiaj (wtorek) od godz. 9:00 do 19:00 każdego dnia z wyjątkiem ostatniego (czwartek), kiedy impreza trwa do godz. 18:00.

Kiedy?

20-22 czerwca 2017

Gdzie?
Parc des Expositions de la Beaujoire – Route de Saint-Joseph de Porterie
44300 Nantes – FRANCE

REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: