Niepokonany Rol-Pest

Po raz kolejny drużyna Rol-Pest zwyciężyła w Turnieju Kronen Cup 2015. Wszyscy uczestnicy 2. edycji turnieju wezmą udział w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy 2016 Polska – Irlandia, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Najlepszym piłkarzem Kronen Cup 2015 został Krzysztof Mieczkowski, przedstawiciel handlowy Zorzy Zambrów

Już za nami druga, niezwykle udana, edycja Turnieju Kronen Cup zorganizowanego przez firmę Lasland pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego”. Turniej finałowy odbył się 20 czerwca na boisku ORLIK w miejscowości Grzywna. O wygraną walczyły 3 drużyny: Rol-Pest Ostaszewo, Torseed Toruń i Zorza Zambrów.

– Kronen Cup 2015 już za nami, choć nagrody przed nami. Wszyscy uczestnicy 2. edycji turnieju Kronen Cup są zwycięzcami i dlatego w październiku zawodnicy 3 drużyn pojadą na mecz reprezentacji Polski z Irlandią do Warszawy. Rodzinna atmosfera, wspaniała pogoda, niezawodni kibice, duch walki fair play zdecydowanie wyróżniały tegoroczny finał turnieju. Dziękuje tym, którzy cenią zabawę i nie boją się ponieść, w sportowej walce, porażki – podsumowuje Jarosław Sieciński, kierownik sprzedaży krajowej w firmie Lasland.

 – Zorganizowanie zawodów Kronen Cup było doskonałym pomysłem i z przyjemnością po raz drugi wzięliśmy w nich udział. Nasza drużyna już od dziesięciu lat spotyka się na hali sportowej. Jesteśmy zespołem nie tylko w pracy, ale i poza nią. Bardzo cieszymy się z wygranej. Kronen Cup to doskonale zorganizowana impreza, którą pozwala nam się spotkać w nieco innej atmosferze niż na co dzień – podsumowuje Tadeusz Wadych, właściciel hurtowni Rol-Pest.

W tym roku po raz pierwszy został wyłoniony najlepszy piłkarz turnieju, który nagrodzony został pamiątkową statuetką.

 – Już po raz drugi brałam udział w tej ciekawej inicjatywie. Turniej Kronen Cup to wydarzenie, które połączyło przedstawicieli branży ogrodniczej, gwarantując nie tylko doskonałą zabawę, sportowe wyzwania, niezapomniane emocje,  ale również możliwość spotkania się z przedstawicielami firm w mniej formalnej atmosferze – podsumowuje Karolina Kałdonska, dyrektor zarządzająca „Biznesu Ogrodniczego”, która uczestniczyła w tegorocznej edycji turnieju Kronen Cup.
 

REKLAMA
Kronen reklama