Niepokonany Wia-Lan

Drużyna ZZOiR “Wia-Lan” została zwycięzcą drugiego lokalnego  turnieju halowej piłki nożnej Kronen Cup 2013

Niezapomniane sportowe emocje towarzyszyły przedstawicielom branży ogrodniczej podczas drugiego lokalnego turnieju Kronen Cup. Trzy drużyny stanęły na polu walki w Wojniczu koło Tarnowa 7 grudnia br. Zawodników przywitała wspaniałą grą Orkiestra Gminy Wojnicz, nie zawiedli również kibice, którzy zagrzewali do walki.

 

O pierwsze miejsce walczyły trzy drużyny z południowo- wschodniej Polski:
– drużyna ZZOiR “Wia-Lan” sp.j ul. Hodowlana 9, 33-100 Tarnów
– drużyna Centrum Rolniczo – Ogrodnicze Mariusz Zając i Maciej Zając Sp. J.
– drużyna  „Planta” ul. Ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego 16A
33-100 Tarnów

–  Od dłuższego czasu popieramy tego typu inicjatywy. Zorganizowanie  zawodów Kronen Cup było doskonałym pomysłem i z chęcią wzięliśmy w nich udział. Dzięki temu turniejowi mogliśmy spotkać się na zupełnie innym gruncie  – podsumowuje Sławomir Smoleń, dyrektor handlowy ZZOiR "Wia-Lan".

Zawody zorganizowała firma Lasland, właściciel marki Kronen. Obok Lasland sponsorem turnieju jest szwajcarska firma Hauert. Nawozy linii Progress zasilają murawy wielu europejskich stadionów, w tym Borussii Dortmund, która jest oficjalnym partnerem tego produktu.
„Biznes Ogrodniczy” jest patronem medialnym wydarzenia.


Kolejne rozgrywki już 14 grudnia w Sali Sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Zambrowie.

 Drużyna, która zajmie I miejsce w turnieju finałowym, wygra dwudniowy wyjazd dla ośmiu osób (siedmiu zawodników + kierownik) i otrzyma bilety na mecz w strefie VIP Borussii Dortmund, który odbędzie się 15 lutego przyszłego roku. Drużyna, która zajmie II miejsce w turnieju finałowym, otrzyma pamiątkowe, oryginalne koszulki meczowe Borussii Dortmund. Drużyna, która zajmie III miejsce w turnieju finałowym, otrzyma pamiątkowe stroje sportowe.
 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: