Nowości w firmie Szklany Dom

Łamana, szklana karafka i kieliszki o unikatowym kształcie oraz oryginalny kręcony wazon – to produkty nagrodzone tegorocznym Kreatorem DecoTrendów, nowości w ofercie firmy Szklany Dom, producenta szkła i dystrybutora marki Edwanex. Wyróżnienie odebrał Daniel Wąsikowski, właściciel firmy

Nagrodę w imieniu magazynu „Decobiznes” wręczył Michał Gradowski, redaktor prowadzący. Wyróżnione produkty wykonano w Polsce z grubego szkła wysokiej jakości. Są jednocześnie praktyczne i dekoracyjne, stanowią niebanalny element ozdobny zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. To doskonałe produkty uzupełniające ofertę centrum ogrodniczego, doskonale sprawdzające się jako asortyment na prezent.

Kreatory DecoTrendów to prestiżowe wyróżnienia już po raz trzeci przyznane przez redakcję magazynu „Decobiznes”.

 

Wśród tegorocznych laureatów, obok Szklanego Domu, znalazło się sześć firm: Lamelę wyróżniono za osłonkę Luna, z oferty Belldeco doceniono korytko proste Wenecja, a firmę Ewax nagrodzono za wazony ze szkliwionej ceramiki.
Tegoroczne Kreatory DecoTrendów trafiły także do firmy TerraForm
– za donicę Schio Ciotola z kolekcji Urbano, Galerii Kawa i Herbata
– za kolekcję akcesoriów kuchennych marki Ashdene oraz firmy
DecorPAP – za oryginalne, drewniane latarnie. Wszyscy laureaci zostali zaprezentowani w najnowszym, czerwcowym wydaniu magazynu „Decobiznes”, który będzie promowany na jesiennej edycji targów Vitrel w Zakopanem w dniach 23-25 września.

 
Kreatory DecoTrendów są potwierdzeniem wysokiej jakości produktów, otrzymują je producenci, którzy przyczyniają się do rozwoju całej kategorii.
 

REKLAMA
Kronen reklama