Nowy Garden&Trends w druku

Kolejne, wiosenne wydanie najlepszego na polskim rynku poradnika ogrodniczego dla ogrodników-hobbystów – Garden&Trends – właśnie trafiło do druku

Premiera nowego magazynu Wydawnictwa Media Experts miała miejsce na poznańskich targach Gardenia i zakończyła się ogromnym sukcesem. Ponad 20 tys. egzemplarzy dla pasjonatów ogrodnictwa  dodatkowo przygotowanych na targi rozeszło się błyskawicznie. Atuty magazynu wyróżniające tytuł  to niestandardowy, niespotykany na polskim rynku wydawniczym wygląd, wysokiej jakości papier, mnóstwo informacji oraz bardzo interesujące i przykuwające wzrok zdjęcia.

W marcowym wydaniu pasjonaci ogrodnictwa znajdą m.in. kalendarium niezbędnych prac, które należy wykonać w ogrodzie, pomysły na wielkanocne dekoracje i przegląd najpiękniejszych odmian narcyzów. Garden&Trends zaprezentuje również najnowsze ogrodnicze trendy, przegląd innowacji z rynków europejskich oraz poradnik sadzenia róż, w którym eksperci wskażą najczęściej popełniane błędy. Garden&Trends pomoże także w kupnie kosiarki. Specjalnie dla czytelników miesięcznika swój ogród pokaże znany aktor, Artur Barciś.

W tym roku magazyn ukaże się jeszcze 5 razy. Co miesiąc do sprzedaży trafi 50 tys. egzemplarzy, które będzie można nabyć w punktach dystrybucji prasy w całej Polsce. Część trafi też do najbardziej renomowanych sklepów i centrów ogrodniczych.

Potencjalnych reklamodawców prosimy o kontakt z redakcją w celu rezerwacji powierzchni reklamowej.
 

REKLAMA