Nowy „Kiełkujący biznes”

Już tylko dwa tygodnie pozostały do premiery najnowszego, uaktualnionego i poszerzonego wydania „Kiełkującego biznesu” – edycji specjalnej miesięcznika „Biznes Ogrodniczy”

 

„Kiełkujący biznes” to kluczowa pozycja w kalendarzu wydawniczym „Biznesu Ogrodniczego”, najlepsze miejsce do promocji nowości produktowych, prezentacji oferty firm i kreowania marki. 

 
Nasiona roślin ozdobnych, nasiona warzyw, ziół, nasiona na kiełki, mieszanki nasion traw, cebule, bulwy i kłącza oraz sadzonki – dogłębna analiza rynku tych kategorii produktowych już w październiku w „Kiełkującym biznesie”.
 
Po raz pierwszy w „Kiełkującym biznesie” znajdą się także nowe rubryki.
 
Obszerna cześć tej edycji specjalnej zostanie poświęcona segmentowi podłoży do wysiewu i pikowania. Przedstawimy nawozy do wysiewu, o które warto uzupełnić ofertę nasienną w ramach sprzedaży komplementarnej. Ponadto ułatwimy podjęcie decyzji dotyczącej wyboru dostawców w takich segmentach jak kiełkownice, doniczki torfowe i miniszklarnie. 
 
Najlepiej sprzedające się produkty, prezentacja nowości, perspektywy rozwoju rynku oraz aktualne opinie właścicieli sklepów, centrów i hurtowni ogrodniczych – już w październiku w „Kiełkującym biznesie”. Zapraszamy do współpracy!  
 
 
REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: