Nowy sezon z NAC

W piątek 13 listopada odbył się coroczny dzień otwarty zorganizowany przez firmę NAC, podczas którego przedstawiciele firmy podsumowali miniony sezon oraz zaprezentowali nowości. Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” brali udział w tym spotkaniu

Firma NAC wraz z kluczowymi partnerami 13 listopada podsumowała sezon i zaprezentowała nowości na rok 2016. Spotkanie odbyło się w Pałacu w Rozalinie. – W trakcie eventu nagrodziliśmy naszych najlepszych partnerów biznesowych. Wyróżniliśmy firmy za debiut w sprzedaży NAC i największe wzrosty sprzedaży – mówi Ernest Pasierbiński, specjalista ds. marketingu w firmie NAC.
Kulminacyjnym momentem drzwi otwartych była prezentacja produktów marki Ursus.
 

– Zaprezentowaliśmy rodzinę produktów Ursus, m.in.: kosiarkę, pilarkę i podkaszarkę. W tym roku firma NAC stała się wyłącznym licencjonowanym producentem, sprzedawcą i dystrybutorem urządzeń ogrodniczych opatrzonych brandem URSUS – dodaje. – Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania kończącego się sezonu, omówienia planów na przyszłość, ale przede wszystkim do zaprezentowania oferty na kolejny sezon. W 2016 r. ofertę firmy zasili dużo nowości w każdym segmencie, m.in. elektryczne maszyny ogrodowe i elektronarzędzia. Przygotowaliśmy także dla klientów firmy pakiety usług online dotyczące kwestii serwisów i reklamacji, dzięki którym można będzie na bieżąco sprawdzać, co dzieje się z danym produktem – zapowiada Ernest Pasierbiński.

REKLAMA