Odliczanie trwa! – II Forum Branży Ogrodniczej

Coraz bliżej do najważniejszego spotkania branży! Już wkrótce 29 listopada po raz drugi w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się II Forum Branży Ogrodniczej.

 

To jedyne tego typu spotkanie producentów, importerów, hurtowników,  dystrybutorów,  przedstawicieli  sieci handlowych i właścicieli centrów ogrodniczych. Konferencja organizowana jest przy współudziale Targów Gardenia. – Po sukcesie pierwszej edycji, w której wzięło udział ponad 150 osób, postanowiliśmy kontynuować tradycję spotkań kadry zarządzającej branży ogrodniczej w Polsce. Rolą medium branżowego jest nie tylko opisywanie rynku, ale także kreowanie potrzeb i integrowanie środowiska. Pozycja, jaką przez lata osiągnął „Biznes Ogrodniczy” , zdobyte doświadczenie i doskonała znajomość branży gwarantuje powodzenie tego rodzaju przedsięwzięć – mówi Jarosław Olewicz, dyrektor ds. strategii Biznesu Ogrodniczego.  Formuła II Forum Branży Ogrodniczej obejmie zarówno spotkania, prezentacje, jak i dyskusję z udziałem osób zasiadających przy stole prezydialnym.
 
Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu: 61 820 41 75 lub pod adresem e-mail:  redkacja@biznes-ogrodniczy.pl

REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: