Ogrodniczy Szczecin

Targi Roślin i Architektury Krajobrazu MIASTO OGRÓD–Zielony design w Szczecinie w miniony weekend przyciągnęły na teren MTS kilka tysięcy zwiedzających

Ogród pokazowy, szeroka oferta roślin i materiałów nawierzchniowych, nawozy renomowanych producentów, porady architektów krajobrazu i warsztaty florystyczne – to tylko niektóre atrakcje, które przyciągnęły zwiedzających na targi MIASTO OGRÓD–Zielony design, które odbyły się w Szczecinie w dniach 24-26 kwietnia. Impreza pod patronem medialnym „Biznesu Ogrodniczy” co roku przyciąga kilka tysięcy miłośników ogrodnictwa i jest dobrym miejscem do bezpośrednich rozmów z klientami i sprzedaży detalicznej.

– Na targach MIASTO OGRÓD–Zielony design prezentujemy ofertę naszej firmy od wielu lat. Tegoroczna edycja należała do udanych, szczególnie w niedzielę frekwencja była bardzo duża – mówi  Wioletta Azarkiewicz, specjalista ds. handlowych w firmie EkoDarPol. – Targi, na których mamy bezpośredni kontakt z klientem, są dobrym wyznacznikiem tego, jak skutecznie można sprzedawać nasze produkty oferując konsumentom fachową poradę. Warto pomagać dystrybutorom promując markę na takich wydarzeniach – dodaje.  

Wydarzenie organizowane we współpracy z Miastem Szczecin skutecznie promuje wiedzę z dziedziny ogrodnictwa i architektury krajobrazu oraz jest miejscem prezentacji gotowych rozwiązań i pomysłów na upiększenie ogrodu.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: