„Ogrodostawcy 2014”: ostatni dzwonek

Został już tylko tydzień na zaprezentowanie swojej firmy w nowej edycji wyjątkowego katalogu firm branży ogrodniczej „Ogrodostawcy 2014”, po raz pierwszy także w wersji internetowej

„Ogrodostawcy 2014” to pozycja wydawnicza, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Systematyzuje branżę ogrodniczą, jest narzędziem pracy dla jej przedstawicieli, pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji zakupowych i w wyborze najlepszych partnerów handlowych.
„Ogrodostawcy” w tym roku po raz pierwszy w internecie. Już wkrótce zacznie działać portal Ogrodostawcy.pl – jedyna na rynku ogrodniczym platforma do wyszukiwania informacji o producentach, importerach, dystrybutorach i otoczeniu biznesu
 

Ogrodostawcy.pl to platforma internetowa – miejsce prezentacji producentów, dystrybutorów i importerów dostarczających produkty na rynek ogrodniczy. Na tym portalu zostaną zaprezentowani także najważniejsi producenci roślin oraz hurtownie, centra i sklepy ogrodnicze, a w przyszłości także firmy oferujące usługi ogrodnicze, architekci krajobrazu oraz otoczenie biznesu. – Nowa edycja katalogu „Ogrodostawcy” dzięki wygodnej i praktycznej wersji internetowej pomoże w znalezieniu partnerów handlowych. Będzie to także wartościowe narzędzie komunikacji z rynkiem dla producentów, którzy poszerzają ofertę o produkty z nowych kategorii – mówi Tomasz Fiołek, kierownik działu handlowego w firmie Sumin.
Łatwy dostęp do danych teleadresowych oraz zaawansowane opcje wyszukiwania umożliwiające szybkie znalezienie dostawców z danej kategorii sprawią, że portal Ogrodostawcy.pl będzie najlepszą biznesową bazą kontaktów na rynku ogrodniczym. Interaktywna platforma Ogrodostawcy.pl, stwarza nowe możliwości komunikacji z klientem. Odnośniki do strony internetowej producenta, informacje o kanałach dystrybucji, promocjach i nowościach w ofercie – to tylko niektóre z nich. – Możliwość szybkiego znalezienia najważniejszych informacji jest obecnie bardzo cenna. Katalog firm branży ogrodniczej systematyzuje rynek, a dzięki uzupełniającej go interaktywnej platformie umożliwi śledzenie na bieżąco następujących na nim zmian – mówi Emilia Ulińska, właścicielka firmy Szkółkarstwo Ozdobne Ulińscy.


Dla wszystkich firm, które zarezerwują powierzchnię reklamową w katalogu „Ogrodostawcy 2014” miejsce na platformie Ogrodostawcy.pl gratis.
Zapraszamy do wspólnego tworzenia największej bazy kontaktów na rynku ogrodniczym!

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: