Oskary w Starych Jabłonkach

Podsumowanie minionego sezonu, prezentacje nowości, a także szereg atrakcji dla uczestników – m.in. te elementy znalazły się w programie targów zatowarowaniowych zorganizowanych przez hurtownię Green&Joy cash and cary w Gdańsku. Uczestnicy spotkania zgodnie podkreślają – to był biznesowy sukces

Szósta edycja targów zatowarowaniowych odbyła się w dniach 24-25 stycznia 2015 roku w hotelu „ANDERS” w Starych Jabłonkach. Nowości produktowe na sezon 2015 zaprezentowali wiodący producenci w branży ogrodniczej w Polsce.

Nasze targi zgromadziły blisko 300 osób. Cieszy nas tak duża frekwencja oraz fakt, że pojawili się wszyscy goście. To ważne nie tylko z punktu widzenia organizatora lecz także odwiedzających. Duża liczba wystawców pozwala detalistom na lepszą orientację wśród nowości na przyszły sezon, a przedstawicielom firm – na pełniejsze poznanie potrzeb dystrybutorów – mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor handlowy Green&Joy Centrala.

– Targi organizowane przez hurtownię Green&Joy, na których jesteśmy już po raz drugi, były doskonałą okazją na zaprezentowanie pełnej oferty naszej firmy oraz nawiązanie nowych relacji biznesowych. Komfortowe warunki zapewnione przez organizatorów, duże zainteresowanie naszym stoiskiem oraz dobra atmosfera na pewno przełożą się na satysfakcjonujący wynik handlowy – ocenia Wojciech Kaleniecki, kierownik do spraw sprzedaży w firmie Cellfast.

Biznesowy charakter targów podkreśla Violetta Ratajczak, dyrektor do spraw sprzedaży na Europę Centralną i Wschodnią  w firmie Vilmorin Garden: – Znakomicie zorganizowane targi były okazją do merytorycznej rozmowy z przedstawicielami centrów i sklepów ogrodniczych. Mogliśmy wspólnie podsumować poprzedni sezon i porozmawiać o kolejnym. Dzięki tym spotkaniom możemy kreować rozwiązania sprzedaży nasion, które wzmacniają konkurencyjność sklepów na rynku. Widać, że są one trafione  po zainteresowaniu gości targów G&J  naszymi nowymi ofertami produktowymi. Bardzo cieszy mnie fakt, że wysoka frekwencja przełożyła się na sprzedaż podczas targów.

Zwieńczeniem spotkania w Starych Jabłonkach był uroczysty bankiet, na którym bawili się uczestnicy targów. Wśród atrakcji była m.in. Gala Oskarów.

Zarząd Wydawnictwa Media Experts, wydawca miesięcznika „Biznes Ogrodniczy” dziękuje organizatorom za zaproszenie. Wysoki poziom merytoryczny spotkania oraz doskonała organizacja sprzyjały owocnym rozmowom biznesowym.

REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze