Pierwsza Castorama w Lublinie

Mieszkańcy Lublina od 26 września  mogą już zaopatrywać się w materiały remontowo-budowlane w nowej Castoramie. Jest to 7 sklep tej sieci w południowo-wschodniej Polsce, a 70 spółki Castorama Polska.
 

Nowa Castorama  na powierzchni 7 700 m² oferuje klientom około 40 tysięcy produktów do budowy, remontu i dekoracji domu, a także asortyment ogrodowy.

– Wciąż rozwijamy naszą sieć sprzedaży, tak by zapewnić klientom jak najlepszy dostęp do materiałów budowlano-dekoracyjnych w bardzo atrakcyjnych cenach. – mówi Tomasz Janas, dyrektor regionu małopolsko – podkarpackiego – Lublin i jego okolice to rynek o dużym potencjale, na którym obecność jest dla nas bardzo ważna. Pojawienie się naszego sklepu w tym mieście będzie z pewnością również bardzo korzystne dla mieszkańców. Jestem przekonany, że docenią oni politykę handlową Castoramy, nasz rozbudowany asortyment i profesjonalny zespół – dodaje.

 

Sklep w Lublinie, podobnie jak inne, nowo otwierane Castoramy został podzielony na cztery sektory: budujesz, remontujesz, urządzasz i ogród – każdy w innej kolorystyce.

REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: