Pierwsza konferencja dla centrów ogrodniczych

Podczas VI Forum Branży Ogrodniczej, które odbędzie się w dniach 8-9 listopada w Hotelu Andersia w Poznaniu po raz pierwszy odbędzie się wyjątkowa Konferencja dla centrów ogrodniczych

 

Czy cena nadal czyni cuda? Jak zwiększyć sprzedaż i ograniczyć sezonowość w branży ogrodniczej? Kim jest świadomy konsument? – to tylko część zagadnień pierwszej edycji konferencji dla centrów ogrodniczych, która odbędzie się podczas VI Forum Branży Ogrodniczej w Poznaniu. 

 

– Forum Branży Ogrodniczej stało się głównym spotkaniem polskiego sektora ogrodniczego i handlu, pozwalającym z jednej strony wymienić strategiczne informacje, z drugiej – nawiązać owocne relacje biznesowe, realnie przekładające się na rozwój biznesu. Cieszymy się, iż w tym roku została przygotowana specjalna edycja konferencji dedykowanej kadrze zarządzającej centrami ogrodniczymi. Spotkania, podczas których można wymienić kluczowe informacje, zapoznać się z najważniejszymi dla branży wydarzeniami oraz nawiązać cenne relacje są nie do przecenienia – mówi Leszek Kurowski, prezes PSCO.

Forum Branży Ogrodniczej to największa konferencja biznesowa dedykowana kadrze zarządzającej zielonym biznesem. To dwa dni dyskusji na kluczowe dla branży tematy, ponad 250 gości, prezentacje oraz wystąpienia cenionych ekspertów.

Partnerem strategicznym VI Forum Branży Ogrodniczej została firma Rolimpex. Partnerami branżowymi są: marka Athena, firmy: Briggs & Stratton, Dachser, Deforche, Vilmorin Garden oraz PSCO.

REKLAMA
Kronen reklama