Portal Branży Ogrodniczej

Pierwszy KREATOR przyznany!

Magazyn „Garden & Trends” w tym roku po raz pierwszy przyzna KREATORY GardenTrendów. Znamy już pierwszego laureata – to firma Vilmorin Garden wyróżniona za serię nasion Beauty & Spa

KREATORY GardenTrendów
w tym roku po raz pierwszy trafią do producentów innowacyjnych produktów, które rozwijają zielony biznes, kreują potrzeby konsumentów oraz kształtują ogrodnicze trendy. Ich efektowna prezentacja już w sierpniu w zupełnie nowym magazynie „Garden &Trends”.

 

Pierwszą firmą, która otrzymała to ekskluzywne wyróżnienie, jest Vilmorin Garden. Redakcja magazynu „Garden & Trends” doceniła serię nasion Beauty  & Spa, zawierającą zestawy ziół do kąpieli, na piękną cerę, zgrabną figurę oraz wzmacniających włosy.

 

– Vilmorin Garden od lat obserwuje i analizuje zachowania i potrzeby konsumentów. Nasze produkty powstają z uwzględnieniem rynkowych trendów, a często je kreują, dlatego cieszymy się, że nasze działania zostały wyróżnione KREATOREM GardenTrendów – mówi Beata Gawęcka, manager ds. marketingu w firmie Vilmorin Garden.

Zostało tylko półtora tygodnia by zdobyć KREATORA GardenTrendów. Już teraz prześlij nam swój produkt, przedstaw jego zalety i zdobądź prestiżowe, jedyne w zielonym biznesie wyróżnienie dla firm kreujących trendy. Zgłoszenia można wysyłać na adres michal.gradowski@biznes-ogrodniczy.pl. 

 

Polecamy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.