Planta od kuchni

Już po raz trzeci w siedzibie firmy Planta w Tarnowie 4 i 5 czerwca odbyły się Dni Otwarte. Dwa intensywne dni o charakterze biznesowym sprzyjały nawiązywaniu kontaktów, stworzyły możliwość do spotkania się osób związanych z branżą w szczycie sezonu, a także pozwoliły uzupełnić wiedzę na temat oferty firmy

Do Tarnowa przyjechali właściciele i menedżerowie centrów ogrodniczych, zaprzyjaźnionych hurtowni i firm ogrodniczych, aby zapoznać się z ofertą Planty i złożyć zamówienia na preferencyjnych warunkach, korzystając z dodatkowych rabatów.  Uczestnictwo w Dniach Otwartych było nie tylko niepowtarzalną okazją do zapoznania się z bogatym asortymentem Planty, ale dało możliwość skorzystania z rad doświadczonych przedstawicieli firmy, nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń oraz miłego spędzenia czasu.

–Tego typu imprezy są niezwykle potrzebne, ponieważ najczęściej zamawiamy znany nam asortyment nie wychodząc z firmy. Podczas Dni Otwartych odwiedzamy siedzibę hurtowni, możemy zobaczyć całą jej ofertę, poznać nowości i poszerzyć dostępny u nas asortyment. To także okazja, aby porozmawiać z przedstawicielami firmy i poznać ich plany na nowy sezon, wymienić uwagi i spostrzeżenia  – podkreśla Janusz Pieprzak, właściciel Centrum Ogrodniczego Dom i Ogród.

Dni Otwarte w Plancie zakończyły się wielkim sukcesem. To sprawdzona formuła spotkań z klientami, którą hurtownia z pewnością będzie kontynuować.
– Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku oraz na zróżnicowaną dynamikę w handlu produktami ogrodniczymi, sukcesywnie poszerzamy dostępny asortyment, aby detaliści przez cały rok dysponowali równie atrakcyjną ofertą skierowaną do konsumentów. Tak też zrodził się pomysł zorganizowania Dni Otwartych, których termin zamyka sezon wiosenny i niejako otwiera jesienny – mówi Stanisław Wojtowicz, dyrektor ds. marketingu w firmie Planta.
 

REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: