PLANTARIUM już za dwa tygodnie

W dniach od 21 do 24 sierpnia w holenderskiej miejscowości Boskoop-Hazerswoude odbędzie się 31. edycja międzynarodowych targów Plantarium. To jedna z najważniejszych w Europie imprez branży szkółkarskiej, na której nie zabraknie przedstawiciela „Biznesu Ogrodniczego”

Już za dwa tygodnie do Boskoop-Hazerswoude przyjedzie ponad 300 wystawców z 14 różnych państw oraz wielu właścicieli centrów ogrodniczych, chcących zapoznać się z pełną ofertą roślin. Impreza ta słynie bowiem z prezentacji nowych roślin, pojawiających się w szkółkarskiej branży, zapewnia skuteczną, międzynarodową promocję odmian zgłoszonych do konkursu roślinnych nowości.

 

To najważniejsze szkółkarskie spotkanie branżowe, na którym dominują wystawcy prezentujący krzewy i drzewa ozdobne. Z roku na rok również można tu oglądać coraz więcej roślin balkonowo-rabatowych. Wśród wystawców przybywa także firm oferujących doniczkowe rośliny ozdobne.

 

– Z przyjemnością przyjąłem zaproszenie na tegoroczną edycję Plantarium. Cieszy mnie również fakt, że będę zasiadał w międzynarodowym jury oceniającym najlepsze rośliny na świecie – podkreśla Jarosław Olewicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju „Biznesu Ogrodniczego”, który będzie obecny na targach.

 

Na imprezie będzie można się także dowiedzieć jak skutecznie i w nowoczesny sposób promować materiał roślinny.

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: