Plantpol zaprasza na Dni Otwarte

Ponad 40 firm zaopatrujących ogrodnictwo zapowiedziało swój udział w Dniach Otwartych firmy Plantpol. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 czerwca w siedzibie firmy, w Zaborzu k. Oświęcimia

W programie imprezy przewidziano m.in. prezentację nowości roślinnych. Zaprezentowane zostaną takie odmiany, jak begonia ‘Dark Elegance’, pelargonia ‘Champion’, pelargonia ‘Elsner PAC’, a także nowe odmiany petunii kaskadowej ‘Supertunia’ i pachnącej werbeny ‘Superbena’.

Organizatorzy Dni Otwartych zapraszają również na prelekcje, na których przedstawią m.in. sposoby obsadzania roślin w gruncie oraz przybliżą jak rozpocząć uprawę  bylin z gołego korzenia. – W trakcie wydarzenia zaprezentujemy także nowy program marketingowy na najbliższy sezon – mówi Paweł Marcinkowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Plantpol.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału telefonicznie pod nr (33) 842 24 88, 844 13 40 lub mailowo na adres: plantpol@plantpol.com.pl.

– Uczestnictwo w Dniach Otwartych to nie tylko niepowtarzalna okazja do zapoznania się z bogatym asortymentem firmy Plantpol. To również możliwość skorzystania z rad doświadczonych specjalistów, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń. Dni Otwarte pozwolą nie tylko zaprezentować przedsiębiorstwo i jego ofertę, przekonać odbiorców o stabilnej pozycji firmy na rynku, ale jednocześnie bliżej poznać potrzeby i oczekiwania kontrahentów – mówi Renata Aleksandrzak, dyrektor ds. sprzedaży w „Biznesie Ogrodniczym”, która weźmie udział w tym wydarzeniu.

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: