Po raz czwarty

W Poznaniu już po raz czwarty odbyły się targi ogrodnicze organizowane przez sieć Bricomarche. Wydarzenie trwało dwa dni i było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń. W evencie udział wzięła Renata Aleksandrzak, dyrektor ds. sprzedaży ,,Biznes Ogrodniczy”

 

Targi ogrodnicze Bricomarche odbyły się w Poznaniu w dniach 18 – 19 października 2016 roku. Była to już IV edycja wydarzenia. Event miał miejsce w Hali Arena przy ul. Wyspiańskiegoo 33 i był doskonałą okazją do wielu rozmów biznesowych, wymiany doświadczeń oraz zaprezentowania produktów. Swoją ofertę przedstawiły m.in. takie firmy jak: Lamela, Cellfast, Domex, Westland, Gospodarstwo Szkółkarskie Łazuccy, Polan, Prosperplast, bioExpert, Browin, Firma Nasienna ,,Granum”, Tropical, Wokas, Megran, Fiskars, Szkółka Roślin Ozdobnych ,,Clematisy” M.K.J Wędrowscy, Bros i Plastkon Polska.

 

 

– Po raz pierwszy wzięliśmy udział w tych targach i musze przyznać, że jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni. Był to dla nas czas, który staraliśmy się wykorzystać maksymalnie na rozmowy z naszymi klientami ostatecznymi, a tych nie brakowało na naszym stoisku. Tego typu spotkania integrują branżę i pozwalają nawiązać nowe kontakty. Oczywiście na naszym stoisku uczestnicy targów mogli zapoznać się z nowymi produktami, które niebawem pojawią się na rynku. Są to modne w ostatnim czasie ażurowe doniczki Rossa i Bella zarówno okrągłe, jak i owalne na dwa kwiaty. Ponadto nasze portfolio poszerzą doniczki Lilia z powierzchnią dłuto. Każdy kto odwiedził nasze stoisko otrzymał od nas katalog, w którym prezentujemy naszą całą ofertę asortymentową. Miłą częścią targów był zorganizowany bankiet wystawców, który odbył się wieczorem pierwszego dnia wystawy – mówi Agnieszka Jagoda, specjalista ds. klientów kluczowych w firmie Lamela. 

REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: