Podbój Kenii z NAC

W dniach 14-22 listopada firma NAC zaprosiła swoich najlepszych partnerów handlowych na wspólne świętowanie sukcesu w Kenii. W tej niezapomnianej wyprawie uczestniczyli również przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego”

W wyprawie wzięło udział ok. 50 osób, poza pracownikami firmy – wybrani partnerzy i dystrybutorzy, którzy z sukcesem zakończyli sezon. Wyjazd obfitował w liczne atrakcje, m.in. uczestnicy odwiedzili Pawła Molgo, prezesa firmy NAC, który wraz z  zespołemł rajdowym NAC Rally Team bierze udział w rajdzie East African Safari Classic Rally. Obecnie NAC Rally Team  zajmuje 36 pozycję w wyścigu.

 

 Podczas wyjazdu do Kenii została zaplanowana także wyprawa do Parku Narodowego – spektakularna sceneria, baobaby i gęste zarośla były tłem dla wspaniałych okazów dzikich zwierząt. Nie zabrakło czasu na relaks na plaży. Wyjazd zakończył się ogromnym sukcesem. Panowała doskonała atmosfera.

– Wyjazdy takie jak ten służą zacieśnieniu współpracy z partnerami i dystrybutorami. To doskonała forma na budowanie trwałych relacji, co dodatnio wpływa na dalszą współpracę. Bardzo dziękuję firmie NAC za zaproszenie i wspólny wyjazd – podkreśla Jarosław Olewicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju „Biznesu Ogrodniczego”.
 

REKLAMA
Kronen reklama