Podłoża do wysiewu i pikowania

 

 

1. Podłoże do wysiewu i pikowania

To gotowe podłoże które dzięki swoim właściwościom umożliwia kiełkowanie nasion , wzrost i rozwój młodych sadzonek.
Opakowanie 20L, 50L
Cena  20l  -ok 8zł
         50L – ok 12 zł
 
Ark-Pol Podłoża Ogrodnicze
21-044 Trawniki
Dorohucza 53
www.ark-pol.pl , info@ark-pol.pl
 
blank
2. Kronen Ziemia do wysiewu i pikowania 20L
Ziemia do wysiewu i pikowania Kronen przeznaczona jest do wysiewu nasion, pikowania sadzonek i do ukorzeniania roślin. Spełnia również wymagania kultur wrażliwych na zasolenie.
Ziemia do wysiewu i pikowania Kronen wyprodukowana jest na bazie drobnej frakcji słabo i silnie rozłożonego torfu wysokiego. Dobrany surowiec i drobna struktura przyczyniają sie do utrzymywania wilgoci w podłożu i stwarzają optymalne warunki do tworzenia i rozwoju systemu korzeniowego.
Lasland sp. z o.o.
Grądy k/Gryfic
72-342 Cerkwica
www.kronen.com.pl
 
cena średnio 8,65 zł za 20L
 
blank
3. Podłoże do wysiewu EKO 5l i 20l
Podłoże jest przeznaczone do wysiewu warzyw i nasion ziół w uprawach ekologicznych. Powstaje w całości z komponentów naturalnych i nie zawiera nawozów mineralnych. Produkt idealny do uprawy rozsady przed wysadzeniem roślin na stałe miejsce. Rekomendowany również dla roślin ozdobnych i wrażliwych na zasolenie. pH 5,4-6,4; nawóz organiczny NPK 1,5 kg/m3
Hollas
Greenyard Horticulture Poland Sp. z o.o.
ul. 3 Maja 30
14-400 Pasłęk
www.hollas.pl
 
blank
4. Podłoże do wysiewu STERLUX 10l i 20l
Podłoże przeznaczone do hobbystycznej uprawy roślin z nasion, w tym zarówno do uprawy rozsady warzyw przed wysadzeniem w miejsce docelowe jak i do wysiewu nasion roślin ozdobnych. pH 5,4-6; nawóz NPK 0,6kg/m3; nawóz TE 0,2kg/m3
Hollas
www.hollas.pl
 
blank
5. ZIEMIA DO WYSIEWU 
Specjalna ziemia do wysiewu nasion: kwiatów, warzyw i ziół, a także pikowania i uprawy sadzonek. Wyjątkowo bogaty skład oparty na drobnym torfie wzbogaconym w perlit, włókno kokosowe i glinkę zapewniają optymalne warunki do kiełkowania nasion i zdrowego rozwoju korzeni w pierwszym etapie wzrostu roślin. Opakowanie wykonane z ogromną dbałością o szczegóły, w bardzo wysokim standardzie.
Dostępne pojemności: 
20L / cena detaliczna sugerowana (w sklepie)13,00
10L / cena detaliczna sugerowana (w sklepie) 8,00
KIK ZIEMSKIE PRODUKTY
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. Kasprzykiewicza 34
05-200 Leśniakowizna
tel. +48 22 787 40 97
www.krajewscy.pl
www.ziemiaogrodowa.pl
 
blank
6. Substrat do wysiewu nasion 20L i 70L
Przeznaczony jest do wysiewania nasion, sadzenia różnorodnych warzyw, flancowania sadzonek oraz polepszania żyzności gleby w cieplarniach. Substrat ma porowatą strukturę, doskonale wchłania wodę i zatrzymuje wilgoć co zapewnia większą urodzajność gleby. Nasiona zasiewane w nim doskonale kiełkują.
Podstawowym składnikiem jest torf mchowy (Sphagnum) H3-H7, mączka wapienna, nawozy z mikroelementami oraz substancja stymulująca absorbcję wody FIBA ZORB
Sposób użycia: przed wysiewaniem i sadzeniem roślin substrat należy przewietrzyć i dodatkowo zwilżyć.
pH (H2O) 5,5-6,5
 Cena detaliczna:
 20l –   4,59 zł 
 70l – 14,09 zł
Firma "Flora"
Zbigniew Gotkiewicz
ul. Warsztatowa 4
26-200 Końskie
www.firmaflora.pl
 
blank
7.Podłoże Bella do wysiewu nasion i pikowania roślin warzywnych i kwiatowych. 
Ułatwia utrzymanie optymalnych warunków dla nasion różnych gatunków roślin. Dzięki zawartości perlitu posiada bardzo dobrą pojemność powietrzną. Umożliwia tworzenie silnie rozbudowanego systemu korzeniowego. Podłoże to zawiera: torf wysoki, korzystne mikroorganizmy oraz nawożenie startowe w postaci 100% organicznego: azotu, fosforu i potasu. Podłoże to jest w pełni naturalne (nie zawiera domieszek chemii) doskonale nadaje się do ekologicznej uprawy warzyw.
pH 5,5 – 6,5
cena detaliczna za worek 10 litrowy około 7 zł
cena detaliczna za worek 50 litrowy około 21 zł
HYDROKOMPLET
Nowa Wieś k/Częstochowy
ul. Kopalniana 14
42-262 Poczesna
http://www.hydrokomplet.com.pl
 
blank
8. Ziemia do wysiewu z włóknem kokosowym
Sprawdzone wieloskładnikowe podłoże z nawozem przeznaczone specjalnie do pikowania sadzonek, wysiewu nasion, sadzenia bulw i cebulek roślin. Odpowiednio dobrany skład chemiczny zapewnia roślinom sprzyjające warunki intensywnego rozwoju, wspomaga przyspieszenie kiełkowania, utrzymuje strukturę podłoża sprzyjającą natlenieniu systemu korzeniowego. Należy utrzymywać stałą wilgotność podłoża. Po posadzeniu roślin podłoże nie wymaga nawożenia przez okres 3-4 tygodni.
pojemności:
5l – sugerowana cena detaliczna ok. 3zł
20l – sugerowana cena detaliczna ok. 9zł
Biovita Sp.J.
ul. Krystyny 21
32-067 Tenczynek
http://www.biovita.com.pl
 
blank
9. Podłoże do wysiewu i pikowania z mikroorganizmami Podłoże zawiera bogatą mikroflorę znanych i bezpiecznych bakterii kwasu mlekowego, bakterii fotosyntetyzujących oraz drożdży. Aktywne działanie mikroorganizmów zmaga zdolność roślin do fotosyntezy, co prowadzi do wzrostu odporności i witalności, lepszego kiełkowania, ukorzeniania, kwitnienia i owocowania.
 
PPHU AREX GREEN GARDEN
CHOJNO NOWE DRUGIE 15
22-130 SIEDLISZE
Cena sugerowana: 8zł
http://www.ggarden.eu
 
REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: