POKAZ SIŁY ZE SZKÓŁKĄ ,,CLEMATISY”

Podczas targów Gardenia w Poznaniu Szkółka Roślin Ozdobnych ,,Clematisy” M.K.J. Wędrowscy pod patronatem medialnym ,,Biznesu Ogrodniczego” zapewni uczestnikom eventu mnóstwo wrażeń. By uatrakcyjnić wizytę na swoim stoisku organizuje pokaz walk armwrestlingowych

Goście biorący udział w targach Gardenia odbywających się w dniach 25-27 lutego w Poznaniu nie będą mogli narzekać na brak atrakcji. Podczas nich Szkółka Roślin Ozdobnych ‘Clematisy’ organizuje na swoim stoisku pokaz walk armwrestlingowych, czyli siłowania się na ręce. W Polsce niestety jest to niszowy sport wśród zawodowców, ale cieszący się sporą popularnością wśród nieprofesjonalistów. Dlatego tez Szkółka Roślin Ozdobnych ‘Clematisy’ umożliwi amatorom wypróbowanie swoich sił w tej dyscyplinie. Będą mogli oni nie tylko wziąć udział w zawodach, ale i wygrać roślinne nagrody.
Pokazy siłowania i zawody będzie prowadził Maciej Sośnicki, certyfikowany trener armwrestlingu w Klubie Sportowym Złoty Tur Gdynia i jednocześnie sędzia kategorii A – najwyższej w Polsce. Jest Brązowym Medalistą Mistrzostw Polski w Armwrestlingu Gdańsk 2015 w kategorii masters 100 kg zarówno na lewą, jak i prawą rękę. – Maciej Sośnicki jest trenerem mojego męża, który dzięki fachowym treningom zdobył już wicemistrzostwo Europy i przywiózł dwa brązowe medale z Mistrzostw Świata – mówi Magdalena Wędrowska, właścicielka Szkółki Roślin Ozdobnych ‘Clematisy’.

Wszelkiego rodzaju pokazy, instruktaż walk oraz pomoc zapewnią również: Dawid Płaksa i Maciej Kindler, czołowi zawodnicy walk armwrestlingowych w Polsce. – Pragniemy zaprosić wszystkich zwiedzających targi, jak również wystawców do wzięcia udziału w zawodach w siłowaniu na ręce podczas Gardenii w dniach 25 i 26 lutego. Zawodnicy zostaną podzieleni na kategorie wiekowe i wagowe – tłumaczy Magdalena Wędrowska. – Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej ekscytującej walce prosimy o zapisanie się na listy startowe oraz o kontakt z nami. Zapisy przyjmuje Agnieszka Pawelec pod nr tel. 885 955 703. Zapewniamy mnóstwo emocji i zabawy – dodaje.
 

REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: