Polecamy

 

 Szpadel S103

Szpadel hartowany model S103 to narzędzie wyprodukowane z najwyższej jakości stali borowej. Dzięki tradycyjnej metodzie hartowania blat szpadla  jest niezwykle odporny  na ścieranie, jak również nabrał właściwości sprężystych. Narzędzie to po napotkaniu wzmożonego oporu zegnie się nawet pod kątem 90 stopni,  po czym powróci do pierwotnego kształtu, zachowując przy tym swoje właściwości. Doskonale nadaje się do kopania w nawet najbardziej niekorzystnym podłożu. Zaostrzona krawędź skutecznie przecina korzenie. Profile rączki i trzonka sprawiają, iż narzędzie dobrze leży w ręce, co zmniejsza obciążenie spowodowane pracą

FIRMA PAWŁOWSKI
ul. Przemysłowa 1h
77-100 Bytów
www.pawlowski-m.pl

  

 

 

blank
Pilarka do gałęzi GKC108

Firma Black & Decker producent elektronarzędzi ogrodowych wprowadza do oferty nową kompaktową pilarkę do gałęzi GKC108 z akumulatorem w technologii Li-Ion 10.8V. Urządzenie posiada przekładnię, dzięki której generowane są: duża prędkość oraz wysoki moment obrotowy, umożliwiające cięcie nawet do 50 szt. gałęzi dębowych o średnicy 2,5 cm z jednego naładowania. Zastosowany w nowej pilarce unikatowy obracany zacisk, przytrzymujący materiał obrabiany, zapewnia większą stabilność, redukuje wibracje i umożliwia pracę jedną ręką. Narzędzie posiada specjalny brzeszczot do przecinania gałęzi o średnicy maks. 7,5 cm. Pilarka Black & Decker wyposażona jest w uniwersalny uchwyt narzędziowy do brzeszczotów typu „T” i „U”, który umożliwia cięcie sklejki, kantówek, metali, a nawet elementów z PVC.

Stanley Black & Decker®

ul. Postępu 21D
02-676 Warszawa
www.blackanddecker.pl

 

 

blankWiper JOY

Najnowszy produkt światowego lidera w produkcji robotów koszących – Zucchetti Centro Sistemi, jest odpowiedzią na oczekiwania właścicieli najmniejszych trawników. Posiada wszelkie funkcjonalności robotów koszących największe trawniki o pow. nawet do 1ha przy bardzo atrakcyjnej cenie. Powierzchnia koszenia do 600 m2, obsługa obszarów dodatkowych, czujnik deszczu, intuicyjne menu w j. polskim.

The Tickmanns
Janinów 8
95-060 Brzeziny
www.kosiarki-roboty.pl

 

 

 

REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: