Ponad 300 wystawców przyjedzie do Gdańska

Już w najbliższy weekend, w dniach 15-17 maja, na terenie Rënku w Gdańsku startuje XIII edycja Wystawy „Wiosna w ogrodzie”. Patronem medialnym imprezy jest miesięcznik „Biznes Ogrodniczy”

Tegoroczna edycja wystawy będzie wyjątkowa, ponieważ Rënk obchodzi 20. urodziny. Uroczystości związane z jubileuszem odbywać się będą podczas Wystawy „Wiosna w ogrodzie”.
– W targach weźmie udział ponad 300 wystawców, z czego większość stanowią producenci kwiatów rabatowych, bylin, krzewów oraz szkółkarze z całej Polski – mówi Hanna Czapiewska, kierownik Działu Marketingu i Nieruchomości Rënk.

„Wiosna w ogrodzie” to znakomita okazja do zapoznania się m.in. z aktualnymi trendami w zakresie projektowania i realizacji terenów zieleni oraz najnowszymi produktami do ogrodu. Na wystawie będzie można zaopatrzyć się w rośliny, narzędzia, środki ochrony roślin oraz meble ogrodowe. Nie zabraknie szerokiej oferty agroturystycznej, twórców ludowych, rękodzieła artystycznego oraz miodów i ekożywności.
Jak co roku imprezie towarzyszyć będzie szereg konkursów dla wystawców w poszczególnych kategoriach: na najciekawszą aranżację stoiska wystawy, najciekawszy produkt, kwiat rabatowy, najpiękniejsze drzewko i krzew oraz tradycyjnie Nagroda Publiczności za najpiękniejsze stoisko.

Więcej informacji na www.wiosnawogrodzie.pl i www.renk.pl

 

REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze