Pozytywny start w Pile

W miniony weekend odbyła się trzecia edycja Krajowej Wystawy „Miasto Ogród” w Pile. Targom towarzyszyła akcja „Polska w Kwiatach”. Patronem medialnym wydarzenia  był „Biznes Ogrodniczy”

Ekspozycje m.in. zabytkowych ciągników, a także maszyn i urządzeń rolniczych, nawozów, środków ochrony roślin, możliwość kupienia roślin, nasion, dekoracyjnych elementów do ogrodu przyciągnęły do Piły rzesze miłośników ogrodnictwa. Dodatkowym magnesem przyciągającym zwiedzających był sobotni event „Polska w Kwiatach” prowadzony przez znanego dziennikarza telewizyjnego Witolda Czuksanowa. Event został zorganizowany przez firmy Agrecol, Fiskars, Kwazar,  Lasland i Torseed.

– Targi w Pile oceniamy bardzo pozytywnie. Mnóstwo stoisk z roślinami przyciągały zaciekawionych klientów.  Spotkania w ramach „Polski w kwiatach” traktujemy jako weekendowy piknik, aktywizujący mieszkańców i władze miasta oraz integrujący lokalne środowisko. Mieszkańcy biorący udział w zabawie otrzymują rośliny, które mogą posadzić w swoich ogródkach, na balkonach i tarasach. Cieszy nas w szczególności liczne uczestnictwo rodzin z dziećmi. Poprzez tego rodzaju inicjatywy promujemy również ogród i jego drogocenny wpływ na nasze życie i zdrowie – mówi Jacek Syrocki, kierownik Działu Marketingu w firmie Torseed.
 

REKLAMA
Kronen reklama