PSCO partnerem IV Forum Branży Ogrodniczej

Do elitarnego grona partnerów IV Forum Branży Ogrodniczej dołączyło Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych

Najważniejsze spotkanie kadry zarządzającej rynku ogrodniczego odbędzie się w dniach 5-6 listopada 2014 roku w Hotelu Mercure w Poznaniu. Partnerstwo PSCO oznacza, że na tegoroczne Forum zostali zaproszeni przedstawiciele 64 zrzeszonych w stowarzyszeniu Centrów Ogrodniczych. – Będzie to niebywała okazja na bliższy kontakt i rozmowy handlowe pomiędzy producentami i dystrybutorami z przedstawicielami Centrów Ogrodniczych. Jest to także gwarancja merytorycznej dyskusji o mijającym sezonie oraz przyszłości branży ogrodniczej – mówi Jarosław Olewicz, wiceprezes wydawnictwa Media Experts, które organizuje Forum.
Nadzieję na owocne spotkanie ma również Marta Szramka, kierownik biura PSCO.

 

 

– Liczymy, że to coroczne spotkanie branży będzie korzystne dla wszystkich. Pragniemy wzmocnić wartość Forum poprzez rozszerzenie liczby zaproszonych przedstawicieli Centrów Ogrodniczych – dzięki naszemu partnerstwu, w tym roku zaproszenie otrzymają właściciele wszystkich Centrów zrzeszonych w PSCO. Liczymy na merytoryczną dyskusję oraz nawiązanie i wzmocnienie kontaktów pomiędzy wszystkimi podmiotami branży – mówi Marta Szramka.

W gronie partnerów IV Forum Branży Ogrodniczej znajdują się już: Vilmorin Garden, Dachser, Rolimpex Nasiona, Agrohum, Marka Pokon, NAC, a także Briggs & Stratton.

 

REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze