Rënk coraz bliżej

Ponad 300 wystawców, ok. 30 tys. zwiedzających, mnóstwo roślin, inspiracji i wartościowych porad – to bilans ubiegłorocznej niezwykle udanej Wystawy Wiosna w Ogrodzie. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 13 do 15 maja w Gdańsku pod patronatem medialnym „Biznesu Ogrodniczego”

Tegoroczna, XIV już edycja targów Rënk, odbędzie się w dniach 13-15 maja. W ubiegłym roku w evencie wzięło udział 300 wystawców. – Przewidujemy, że w tym roku będzie ich jeszcze więcej, z czego większość stanowić będą producenci kwiatów rabatowych, bylin, krzewów, których oferta przyciągnie mnóstwo miłośników zieleni – mówi Hanna Czapiewska, kierownik Działu Marketingu i Nieruchomości w Pomorskim Hurtowym Centrum Rolno-Spożywczym Rënk. Wśród wystawców na pewno nie zabraknie: firmy Tamark, Lasland, Szkółki Roślin Ozdobnych ,,Clematisy” M.K.J. Wędrowscy. Wiosna w Ogrodzie cieszy się ogromnym zainteresowaniem dzięki kompleksowej ofercie. Na wystawie można będzie kupić m.in. rośliny, podłoża, donice, narzędzia, środki ochrony roślin oraz meble ogrodowe. To doskonałe narzędzie dla wystawców chcących pozyskać klientów. Na zwiedzających czekać będą także liczne atrakcje. – Przygotowaliśmy szereg konkursów skierowanych do gości targów. Jednocześnie tradycyjnie już komisja konkursowa wyłoni laureata konkursu spośród wystawców w kategoriach: za najpiękniejsze stoisko wystawy, najpiękniejszy kwiat, najciekawszy produkt do ogrodu, najpiękniejszy krzew i najpiękniejsze drzewko – tłumaczy Hanna Czapiewska. – Naszą imprezę odwiedza ponad 27 tysięcy klientów. Taki wynik frekwencji mówi sam za siebie i wskazuje na ciągle rosnący popyt w branży ogrodniczej. Określa również, jaką skuteczną odpowiedzią na ten wzrost jest organizowana przez nas wystawa połączona z kiermaszem. Naszymi dodatkowymi atutami są lokalizacja i miejsce imprezy. Infrastruktura oraz centralne położenie Rënku względem aglomeracji trójmiejskiej i autostrady umożliwiają dogodny dojazd i łatwe przyjęcie tak dużej liczby klientów – podkreśla Hanna Czapiewska.

Wiosna w ogrodzie cieszy się ogromną popularnością. – Jesteśmy na tych targach od roku 2004. Na wydarzenie to przybywają zazwyczaj tłumy klientów. Dzięki dobrej organizacji i licznym atrakcjom w postaci konkursów i koncertów targi Rënk stały się bardzo prorodzinne. Jesteśmy zawsze bardzo zadowoleni z wystawy. Mnóstwo klientów, ogromne zainteresowanie ofertą utwierdziły nas w przekonaniu, że warto tu przyjeżdżać – mówi Magdalena Wędrowska, właścicielka Szkółki Roślin Ozdobnych ,,Clematisy” M.K.J. Wędrowscy. – Targi Rënk są jednymi z największych na ternie województwa pomorskiego, które rokrocznie przyciągają wielu miłośników ogrodów nie tylko z Trójmiasta, ale i okolic – dodaje Paweł Kanderski, kierownik regionu firmy Lasland. – Mogą oni nie tylko dokonać zakupów, ale i obejrzeć trendy na rynku ogrodniczym, a jednocześnie zaczerpnąć trochę lokalnej kultury. Cieszy fakt, że organizatorzy zapraszają do organizacji nie tylko wystawców związanych bezpośrednio z ogrodem. Od wielu lat marka Kronen jest obecna na targach Rënk. Jak każde targi, także i te są okazją do bezpośredniej rozmowy i wysłuchania opinii klientów. Mamy również możliwość pokazania naszych nowości i zainteresowania zakupem odwiedzających event – dodaje.

 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: