Rol-Pest Ostaszewo kibicuje Borussi

W miniony weekend przedstawicielom branży ogrodniczej towarzyszyły ogromne sportowe emocje. Drużyna hurtowni Rol-Pest Ostaszewo, która zwyciężyła w finale Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Kronen Cup, dopingowała piłkarzy Borussii Dortmund podczas meczu z Eintrachtem Frankfurt na stadionie BVB w Dortmundzie

Zespół hurtowni Rol-Pest zajął pierwsze miejsce w turnieju finałowym Kronen Cup i tym samym wygrał dwudniowy wyjazd na mecz w strefie VIP Borussii Dortmund, który odbył się 15 lutego. – Drużyna z Dortmundu odniosła zwycięstwo nad Eintrachtem Frankfurt 4:0. Jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski. Ze strefy VIP mieliśmy wspaniały widok na cały stadion. Rozbrzmiewały śpiewy zagorzałych kibiców, emocje były niesamowite. Zorganizowanie zawodów Kronen Cup było doskonałym pomysłem i bardzo cieszymy się, że wzięliśmy w nich udział – opowiada Tadeusz Wadych, właściciel hurtowni Rol-Pest.


Zawody Kronen Cup zorganizowała firma Lasland, właściciel marki Kronen
. Obok Lasland sponsorem turnieju była szwajcarska firma Hauert. Nawozy linii Progress zasilają murawy wielu europejskich stadionów, w tym Borussii Dortmund, która była oficjalnym partnerem tego produktu.

Patronem medialnym tego wydarzenia był „Biznes Ogrodniczy”.
 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: