Rolimpex S.A. partnerem strategicznym VI Forum Branży Ogrodniczej

Znamy już grono pierwszych partnerów VI Forum Branży Ogrodniczej. W tym roku po raz kolejny wsparcia tej inicjatywie udzieliły firmy Vilmorin Garden, Athena, Dachser oraz PSCO Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych. Partnerem strategicznym została firma Rolimpex S.A

 

Forum Branży Ogrodniczej odbędzie się w Poznaniu w dniach 8-9 listopada. Po raz kolejny będzie to okazja do spotkania kadry zarządzającej rynkiem ogrodniczym – producentów, hurtowników, detalistów, a także przedstawicieli sieci marketów DIY. 

Spotkania kadry zarządzającej odgrywają kluczową rolę w rozwoju zielonego biznesu. Umożliwiają wymianę informacji, pozwalają na kreowanie wizerunku firmy wśród kupców oraz potencjalnych klientów, pozwalają lepiej wykorzystać potencjał przedsiębiorstw. Taką rolę w branży ogrodniczej pełni organizowane przez „Biznes Ogrodniczy” już po raz szósty ogólnopolskie Forum Branży Ogrodniczej.

– Sukces dotychczasowych edycji Forum Branży Ogrodniczej udowadnia, iż spotkania przedstawicieli branży w jednym miejscu i celu dają ogromne korzyści i umożliwiają wyznaczanie nowych kierunków dla całego rynku. Jesteśmy przekonani, że VI Forum wzbudzi ogromne zainteresowanie, tak jak to miało miejsce w przypadku zeszłorocznej edycji. Jesteśmy szczęśliwi, iż zeszłoroczni partnerzy będą z nami również w tym roku oraz dumni z poszerzenia tego grona o nowe, prestiżowe firmy. Rozwój rynku ogrodniczego to jeden z głównych założeń Forum, ważna jest również wymiana informacji, opinii i pomysłów – mówi Karolina Kałdońska, dyrektor zarządzający „Biznesu Ogrodniczego”, koordynator projektu.

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: