Róża dla florystów

Około 550 osób przybyło do Katowic na pokazy florystyczne zorganizowane przez Hurtownię Róża. Uznani floryści z Polski i Holandii zaprezentowali efektowne kompozycje związane ze świętami Bożego Narodzenia 

Hurtownia Róża, otwarta w 2006 roku, wyrosła na gruncie istniejącej od ponad 20 lat firmy ogrodniczej. To placówka, która dynamicznie się rozwija i skupia wokół siebie coraz liczniejsze grono miłośników kwiatów. Cztery lata temu powstał w Katowicach kolejny punkt sprzedaży, w którym regularnie odbywają się pokazy florystyczne. Ostatni, pod hasłem „Dekoracje świąteczne”, przyciągnął w minioną niedzielę ponad pół tysiąca gości.
– Pokazy florystyczne organizujemy co najmniej pięć razy w roku. Pomagają one naszym klientom śledzić najnowsze trendy. Dzięki nim przybywa też osób zainteresowanych naszą ofertą, które przyjeżdżają na pokazy z całej Polski – mówi Katarzyna Głąb z Hurtowni Róża.

 

Obecna na pokazie Renata Aleksandrzak, dyrektor działu sprzedaży reklam „Biznesu Ogrodniczego”, tak relacjonuje to wydarzenie: – Z Hurtownią Róża współpracuję już od wielu lat. Wielokrotnie uczestniczyłam w eventach dla florystów, ale pokaz w Katowicach był jednym z najlepszych, spotkał się z  bardzo dużym zainteresowaniem. To była doskonale zorganizowana, inspirująca impreza, pokazująca  wiele efektownych aranżacji. 

Kolejny event dla florystów już w styczniu.
 

REKLAMA
Kronen reklama