Sankcje na Białorusi zniesione

Po zniesieniu sankcji Białoruś ponownie otwiera się na kontakty z zagranicznymi przedsiębiorcami, w związku z tym Silesia Chamber of Commerce Ltd zaprasza wszystkie polskie firmy do udziału w misji gospodarczej na Białoruś 24-29 kwietnia

Z powodu rosyjskiego embarga na produkty z krajów unijnych, Białoruś stała się krajem tranzytowym dla wielu polskich produktów, dla których niemożliwe jest bezpośrednie wejście na rynek rosyjski. W trakcie kwietniowej misji na Białorusi każdy z jej uczestników odbędzie – w Mińsku, Witebsku i Gomelu – spotkania indywidualne B2B ze swoimi odpowiednikami wytypowanymi według indywidualnych wskazań zawartych w formularzu zgłoszeniowym. Szczegółowy program misji: http://www.scc.org.pl/CMS/Bialorus2015/Bialorus15.html.

Dodatkowo warto pamiętać, iż rozpoczął się okres podziału środków przeznaczonych na wsparcie polskiego eksportu w ramach nowego budżetu UE, ostatniego tak dużego dla Polski. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu oraz licznym kontaktom zagranicznym, firma Silesia Chamber of Commerce Ltd oferuje wsparcie na wybranych rynkach. Szczególnie polecany jest Iran, który po zniesieniu sankcji przeżywa renesans w prawie każdej branży. Szczegóły misji do Iranu: http://www.scc.org.pl/CMS/IRAN/Iran2016.html.
 

REKLAMA
Kronen reklama