Seria Miniogródek – Vilmorin Garden

W październiku certyfikat Top Innowacja został przyznany firmie Vilmorin Garden za serię nasion Miniogródek. Gratulujemy!

Miniogródek to zestaw, w skład którego wchodzi podłoże z włókien kokosowych, torebka foliowa do uprawy oraz saszetka nasion. Napęczniały blok z włókien kokosowych zapewnia wysokiej jakości nasionom najlepsze warunki kiełkowania oraz ułatwia pracę przy uprawie. W skład serii wchodzą: bazylia, koper niski, majeranek, melisa lekarska, pietruszka naciowa, szczypiorek ogrodowy „Bohemia” oraz Nasiona Kids: pomidor doniczkowy, mieszanka sałat liściowych i stewia. Seria nasion Miniogródek rozszerza ofertę produktów redy tu use.
– Klient po otwarciu opakowania nasion nie martwi się o dobór właściwego dla nich podłoża, o odpowiednią skrzynkę czy doniczkę – wyjaśnia Beata Gawęcka, menedżer ds. marketingu w firmie Vilmorin Garden. – Popyt na produkty ready to use trwa już od kilku lat. Klienci coraz częściej zdają sobie sprawę, że prace związane z uprawą roślin mogą być wykonywane łatwiej i szybciej – dodaje.

Vilmorin Garden
ul. Ks. P. Wawrzyniaka 2, 62-052 Komorniki k. Poznania
www.vilmorin-garden.pl
 

REKLAMA
Kronen reklama