Siewca Wiedzy – Vilmorin Garden

W grudniu prestiżowy certyfikat Top Innowacja został przyznany firmie Vilmorin Garden  za edukacyjny projekt „Siewca Wiedzy”

Firma Vilmorin Garden  w ubiegłym roku zaprosiła właścicieli hurtowni i centrów ogrodniczych, z którymi współpracuje, do wypełnienia ankiet mających określić, w jakich obszarach najbardziej potrzebują podniesienia kwalifikacji. Ich wyniki pokazały, że są to zarządzanie zasobami ludzkimi i zarządzanie firmą. W oparciu o te dane został przygotowany wniosek do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości o dofinansowanie profesjonalnych szkoleń. 

 

– Otrzymaliśmy ponad 1,5 mln złotych na realizację dwuletniego projektu –„Siewca Wiedzy”, w którym weźmie udział 90 właścicieli centrów i sklepów ogrodniczych. Szkolenia prowadzone przez trenerów biznesu rozpoczęły się na początku października br. Ich głównym celem jest poszerzenie wiedzy teoretycznej dotyczącej zarządzania przedsiębiorstwem  – informuje Violetta Ratajczak, dyrektor sprzedaży na Europę Centralną i Wschodnią w firmie Vilmorin Garden.


W programie „Siewca Wiedzy” podejmowane są m.in. takie tematy jak: zarządzanie strategią rozwoju firmy, efektywne zarządzanie systemem sprzedaży, motywowanie pracowników, delegowanie i egzekwowanie zadań, zarządzanie przestrzenią sprzedażową oraz wprowadzanie w firmie rozwiązań ekologicznych.


Vilmorin Garden

ul. Ks. P. Wawrzyniaka 2
62-052 Komorniki k. Poznania
www.vilmorin-garden.pl
 

REKLAMA
Kronen reklama