Portal Branży Ogrodniczej

Spotkanie Blogerów Ogrodniczych

Na targach Gardenia w Poznaniu już po raz trzeci odbędzie się wielkie święto ogrodniczej blogosfery pod patronatem medialnym magazynów ,,Biznes Ogrodniczy”, ,,Garden&Trends” oraz ,,Slow Life Food&Garden”

Na targach Gardenia po raz 3 zorganizowane zostanie Spotkanie Blogerów Ogrodniczych. Pod koniec lutego ogrodnicy, architekci krajobrazu, a przede wszystkim – miłośnicy roślin i blogerzy spotkają się, by wspólnie przyjrzeć się bieżącym trendom królującym w ogrodach – zarówno tych przydomowych, jak i wirtualnych. – Spotkania Blogerów Ogrodniczych to doskonała okazja do poznania się, wymiany doświadczeń oraz przekonania się, co w internetowej trawie piszczy – mówi Łukasz Skop, autor bloga Bez-Ogródek. – Nie zabraknie tematów związanych z fotografią roślin, prawnymi meandrami ogrodnictwa, tworzeniem stron internetowych oraz prowadzeniem firmowych blogów i kanałów mediów społecznościowych – dodaje.

Na spotkania odbywające się 26 i 27 lutego o godz. 10:30-14:00 na terenie poznańskich targów zapraszają organizatorzy: Łukasz Skop – Bez-Ogródek i Wojciech Wardecki – w-ogrodzie.
 

Polecamy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.