Portal Branży Ogrodniczej

Spotkanie integracyjne centrów ogrodniczych Plant i TCO

Pracownicy Centrum Ogrodniczego Plant i Twojego Centrum Ogrodniczego spotkali się 6 października w kręgielni Niku i wzięli udział w I Mistrzostwach Przodowników Pracy Plantu i TCO w kręglach. W szranki stanęli zarówno pracownicy, jak i właścicielka obu placówek, Ewa Sulejewska

 

Mimo wyczerpującego i bardzo pracowitego sezonu w obu centrach ogrodniczych, zawodnicy z zapałem i zaangażowaniem uczestniczyli w grze. Dowiedli tym samym, że nie tylko potrafią sprawnie obsługiwać klientów, ale również są zgranym zespołem.

Organizatorzy rozdali wśród uczestników spotkania nagrody i wyróżnienia:

Statuetkę „Najlepszy Zespół” otrzymały wszystkie drużyny, za wzajemne wsparcie i dopingowanie
Nagrodę  „Fair Play” przekazano Piotrowi Kuźniakowi – Kierownikowi CO Plant
Wyróżnienie „Najlepsze Zdjęcie Wieczoru” otrzymała Liliana Czajka
Za wytrwałość  została wyróżniona medalem Karolina Rutkowska

Ewa Sulejewska zorganizowała spotkanie z myślą o integracji pracowników, która ma często kluczowe znaczenie dla pracy personelu. Posiadanie kadry z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą daje pewność, że cel w postaci wysokiej sprzedaży i zadowolonego klienta będzie osiągnięty. Właścicielka obu placówek i hurtowni ogrodniczej Rzepa planuje wkrótce również zorganizowanie dni otwartych dla detalistów współpracujących z firmą, która od lat zaopatruje właścicieli punktów sprzedaży w regionie. Targi Najlepszej Oferty na sezon 2012 odbędą się w Hotelu Delicjusz w Komornikach, w dniu 19 listopada, w godzinach od 11 do 16. Na spotkanie zaproszeni zostali przedstawiciele największych dostawców hurtowni, m.in.: PNOS, Agropak, Nawomix, Kronen, Agrosimex, Kwazar, Lamela, Inco Veritas, KiK Krajewscy, W.Legutko i wielu innych. Targi stanowią także okazję do złożenia zamówień na preferencyjnych warunkach. Wydarzenie zwieńczy uroczysta kolacja i podsumowanie sezonu "Biznesu Ogrodniczego".

Polecamy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.