Startują Rajskie Weekendy

Już po raz szósty od 14 marca do 17 maja w każdy weekend firma Fosfan wraz z centrum ogrodniczym „Rajski Ogród” zaprasza klientów na akcję promocyjną „Rajskie Weekendy z Fructusem”
 
Wiosenna promocja rusza we wszystkich punktach Rajskiego Ogrodu w Szczecinie w najbliższy weekend i będzie obowiązywała do 17 maja. Dodatkowo w każdą sobotę od godziny 11 do 15 firma Fosfan zapewnia klientom bezpłatne spotkania z ekspertem, który chętnie udzieli cennych porad dotyczących pielęgnacji i nawożenia roślin.

Nawozy Fructus są dostępne w Centrum Ogrodniczym „Rajski Ogród” od wielu lat i cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Siłą obecnej na rynku od 40 lat marki są wysoka jakość i szeroka oferta produktowa, skierowana do wszystkich miłośników zieleni.
Fosfan dostarcza centrom ogrodniczym skutecznego wsparcia w sprzedaży. Firma konsekwentnie buduje swój wizerunek i troszczy się o rozpoznawalność brandu wśród kupujących. – Chcemy umacniać świadomość marki Fructus. Dlatego – jak co roku – zapraszamy klientów na event „Rajski Ogród” – mówi Magda Olejnik, zastępca kierownika ds. marketingu w firmie Fosfan.

Więcej informacji na www.fructus.pl i http://www.rajski.szczecin.pl/.
 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: