Strategiczne partnerstwo

Grono przedsiębiorstw wspierających największą konferencję biznesową w branży ogrodniczej jest coraz szersze. Strategicznym partnerem V Forum Branży Ogrodniczej została firma Vilmorin Garden

Jubileuszowe, V Forum Branży Ogrodniczej to dwa dni dyskusji na kluczowe tematy dla sektora ogrodniczego i handlu. Ponad 250 gości, prezentacja najnowszych danych i wyników badań, inspirujące wystąpienia ekspertów – już w dniach 5-6 listopada w Hotelu Mercure w Poznaniu odbędzie się najważniejsza biznesowa konferencja w branży ogrodniczej.

Forum Branży Ogrodniczej skupia najważniejszych przedstawicieli rynku ogrodniczego. Jest doskonałym miejscem wymiany informacji i nawiązywania nowych relacji handlowych. Co roku grono firm, które wspiera to wydarzenie jest coraz szersze. Strategicznym partnerem V edycji forum została firma Vilmorin Garden.

 

– Wspieramy wszystkie inicjatywy rozwijające branżę ogrodniczą. Jedną z najważniejszych jest Forum Branży Ogrodniczej, dlatego zdecydowaliśmy się zostać strategicznym partnerem tego wydarzenia w tym roku – mówi Violetta Ratajczak, dyrektor sprzedaży na Europę Centralną i Wschodnią w firmie Vilmorin Garden. – Dużą wartością Forum jest prezentacja wyników badań i najnowszych danych, co pozwala budować długofalową strategię opartą na wiedzy. Uczestnictwo w Forum pozwala nam zwiększać znajomość marki, pomaga budować wizerunek firmy wspierającej polski handel – Vilmorin Garden takie działania realizuje już od kilku lat. Forum jest również doskonałym miejscem spotkań i wartościowych rozmów z naszymi partnerami handlowymi – dodaje Violetta Ratajczak.

 

REKLAMA
Kronen reklama