Sukces ma trzech ojców

Sukcesem zakończyła się inauguracja współpracy firm Best Pest, Kwazar i W. Legutko. Najwięksi klienci i dystrybutorzy firm podkreślają swoje zadowolenie, a także akcentują, że była to potrzebna inicjatywa

Inauguracja współpracy firm Best Pest, Kwazar i W. Legutko odbyła się 12 listopada w Jaroszewicach koło Wadowic. Firmy te będą wspólnie promować polskie i rodzinne przedsiębiorstwa, a także realizować projekty sprzedażowe. Ich celem jest także wzajemne wspierane się i stworzenie komplementarnej oferty.
W spotkaniu uczestniczyli nie tylko przedstawiciele współpracujących firm, ale także ich kluczowi partnerzy. Opinie wszystkich są zgodne – to znakomity i oczekiwany projekt.
– Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana po spotkaniu w Wadowicach. To spotkanie pokazało, że nasza inicjatywa była przysłowiowym strzałem w dziesiątkę – przyznaje Joanna Legutko, członek zarządu w firmie W. Legutko.
 

Spotkanie, poza oficjalnym rozpoczęciem współpracy, miało także wymiar informacyjny. Uczestnicy zapoznali się z nowościami produktowymi firm Best Pest, Kwazar i W. Legutko na przyszły sezon. Dokonano także podsumowania mijającego sezonu. 
– Mam jak najlepsze wrażenia po naszym listopadowym spotkaniu. Mieliśmy wspaniałą okazję do rozmów i zacieśnienia i tak już bardzo dobrych relacji z naszymi kontrahentami – ocenia listopadową inaugurację Cezary Łosiak, członek zarządu firmy Kwazar.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego”. – Była to doskonała okazja do wymiany poglądów i doświadczeń między producentami i odbiorcami, a także do lepszego poznania się. Uważam, że synergia firm Best Pest, Kwazar i W. Legutko zapowiada się niezwykle interesująco – mówi Karolina Kałdońska, dyrektor zarządzający „Biznes Ogrodniczy”.

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: