Światowa wystawa ogrodnicza IPM ESSEN 2013

W dniach 22 – 25 stycznia 2013  po raz 31 odbędą się targi IPM ESSEN. Organizatorzy targów już dziś spodziewają się około 60 000 gości. Targi są jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem, podczas którego można spotkać wystawców z całego świata.

 

W czasie czterech dni prezentowane są cztery główne sektory: rośliny, technologia, florystyka i promocja sprzedaży. Wystawcy  przybliżą swoje nowości wśród roślin, oryginalne produkty, innowacyjne technologie i usługi dla odbiorców ze wszystkich stron świata. Prawdopodobnie patronem targów po raz kolejny zostanie Ilse Aigner, minister federalny ds. żywności, rolnictwa i ochrony konsumenta.

 

 

 

 

blank

Zagranicznych wystawców coraz więcej
Z roku na rok zwiększa się liczba międzynarodowych wystawców.  Organizatorzy przewidują, że w 2013 roku na targach będzie obecnych 1,500 wystawców z ponad 40 krajów! To jedna z największych wystaw  na świecie związana z zielona branżą. Na targach prezentowane będą nowe trendy, pomysły,  produkty z ogólnoświatowego rynku ogrodniczego.
W tej edycji po raz pierwszy na targach wśród krajów wystawiających będą obecne firmy z Korei,  Sri Lanki oraz Tajlandii.

Aktywność państw bałtyckich
Państwa bałtyckie, Litwa, Łotwa i Estonia zostaną partnerami Międzynarodowego Ogrodniczego Forum  Wschodniej Europy. Spotkanie przybliży ogrodnicze perspektywy  we wschodniej części Europy. Specjaliści będą dostarczać informacji o możliwościach promocji produktów, nie zabraknie okazji do nawiązania nowych kontaktów handlowych oraz utrwalenia już istniejących.

Florystyka na najwyższym poziomie
W Zielonym Mieście w 2013 roku najlepsi floryści Europy zaprezentują  niepowtarzalne kompozycje.  Jest już pewne, że Natalia Zhizhko z Rosji, zwyciężczyni "Pucharu Europy Floral Design 2011" oraz zdobywczyni drugiego miejsca Niina Minkkinen z Finlandii przybliżą najnowsze trendy florystyczne. Podczas wystawy będą poszukiwani najbardziej utalentowani młodzi floryści. Najlepsi zostaną zakwalifikowani do prestiżowych konkursów  "Eurofleurs Junior Championship" i w "Worldskills Germany 2013".
 

blank

 

Więcej informacji na www.ipm-essen.de
 

REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: