Szczęśliwa 13.

Już za niecałe dwa tygodnie, w dniach 15-17 maja na terenie Rënku w Gdańsku odbędzie się XIII edycja Wystawy „Wiosna w ogrodzie”. Patronem medialnym imprezy jest miesięcznik „Biznes Ogrodniczy”

Tegoroczna edycja wystawy będzie  wyjątkowa, ponieważ  Rënk obchodzi 20. urodziny. Uroczystości związane z jubileuszem odbywać się będą w czasie trwania imprezy. 

– Na 10 dni przed wystawą swój udział zapowiedziało już ponad 300 wystawców, z czego większość stanowią producenci kwiatów rabatowych, bylin, krzewów oraz szkółkarze z całej Polski – mówi Hanna Czapiewska, kierownik Działu Marketingu i Nieruchomości Rënk.

„Wiosna w ogrodzie” to znakomita okazja do zapoznania się m.in. z aktualnymi trendami w zakresie projektowania i realizacji terenów zieleni oraz najnowszymi produktami dla ogrodu. Na wystawie będzie można zaopatrzyć się w rośliny, narzędzia, środki ochrony roślin oraz meble ogrodowe. Nie zabraknie szerokiej oferty agroturystycznej, twórców ludowych, rękodzieła artystycznego oraz miodów i ekożywności.
Jak co roku, wystawie towarzyszyć będzie szereg konkursów dla wystawców w poszczególnych kategoriach: na najciekawszą aranżację stoiska wystawy, najciekawszy produkt, kwiat rabatowy, czy najpiękniejsze drzewko i krzew oraz tradycyjnie Nagroda Publiczności za najpiękniejsze stoisko.

Bliższe informacje na www.wiosnawogrodzie.pl i www.renk.pl
 

REKLAMA
Kronen reklama