Targi gardenCONTRACTING

W dniach 28-29 listopada br. w hali Atlas Arena przy ulicy Bandurskiego 7 w Łodzi odbędą się Targi Zatowarowania Centrów i Sklepów Ogrodniczych gardenCONTRACTING

Podczas targów zaprezentują się producenci i dystrybutorzy nasion, roślin, nawozów i środków ochrony roślin, podłoży ogrodniczych, narzędzi, a także architekci ogrodów, parków i krajobrazów. Targi skierowane są do właścicieli sklepów i centrów ogrodniczych, spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów oraz kwiaciarni. Chętnie odwiedzają je również firmy świadczące usługi projektowania i wykonywania ogrodów, architekci krajobrazu oraz reprezentanci gminnych i miejskich zarządów zieleni. Organizatorom imprezy towarzyszy motto: „Łączymy biznes ogrodniczy”.

Partnerem strategicznym targów będzie wystawa Horticultural Expo 2024, czyli tzw. Zielone Expo, które ma przyciągnąć do Łodzi przynajmniej 4 mln odwiedzających. Expo Horticultural oznacza przede wszystkim ogromne inwestycje w zieleń miejską w Łodzi i okolicach oraz rewitalizację już istniejących terenów zielonych. Mimo że sama wystawa odbędzie się w roku 2024, już teraz warto zaprezentować swoje możliwości uczestniczenia w tym procesie, który ruszy na długo przed wystawą.

Kontakt: Piotr Tokarski, kierownik działu organizacji targów, tel. 510 161 456, e-mail: piotr.tokarski@makis.pl.

REKLAMA
Kronen reklama